Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

ja myslalam ze on ma tylko jedna reke w gibsie a nie dwie no to nie za ciekawie i tzreba sie martwic w takim razie , ciekawie jak on wytrzyma bez wstawania przez tyle tygodni , ale napewno wszystko bedzie oki trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no widze ze my dzisisaj pierwsze ale cos nasze forum gasnie gdzie wszystkie sie podzialy ? Myszka z malym w senatorium , Didianka kompa w domku nie ma :(( a reszta ciekawe co z Betty tez dawno sie nie odzywala . My sie na dzialeczke wybieramy poopalac i pozniej jedziemy do groty solnej i tak pewnie caly dzien minie bede wieczorkiem i mam nadzieje ze bedzie co czytacc

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

:Szok:HEJA DZIEWCZYNKI!:Szok:
MY WRESCIE JUZ PO SZPITALU!:Niewiniątko:
ZNAJOMY MOJEJ MAMY JET DYREKTOREM CHORZOWSKIEGO CENTRUM PEDIARTII I ONKOLOGI!:Nieśmiały:
I ON ZAŁĄTWIŁ NAM SZYBKI TERMIN NA ODDZIAŁ;ALERGOLOGII I IMMUNOLOGI DZIECIECEJ!
JESTEM ZADOWOLONA BARDZO BO KACPERKOWI MASE BADAŃ WYKONALI:
-WIADOMO PODSTAWOWE BADANIA;
-KONSULTACJA LARYNGOLOGA;
-POBRALI WYMAZ Z GARDŁA;
-TESTY ALERGICZNE MIAŁ ZROBIONE NA MLEKO KOZIE, BIAŁKO JAJA KURZEGO,TRAWY , KURZ , ROZTOCZA!
-RTG KLATKIPIERSIOWEJ,
-USG NARZĄDÓW JAMY BRZUSZNEJ,
KAŁ NA PASOZYTY,
-POSIEW MOCZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BYŁAM ZDZIWIONA ILOŚCIA BADAŃ JAKIE WYKONALI!~

:Spoko:I ROZPOZNALI U KACPERKA::Spoko:
-ASTMA WCZESNODZIECIĘCA
-ALERGIA POKARMOWA
-REFLUX ZOŁADKOWO-PRZEŁYKOWY,

KACPEREK TERAZ JESZCZE KASZLE ALE MNIEJ!
LEKARZ NA SAMYM POCZĄTKU SPYTAŁ MI SIE CZY ULEWA KACPEREK A ONMI ULEWAŁ OD SAMEGO POCZĄTKU!
I OD RAZU WIEDZIELI ZE TO REFLUX WA BADANIE TO POTWIERDZIŁO!
ON JAK SOBIE POJE TO POKARM MU SIE COFA I DLATEGO GO DUSI TAK JAK BY SIE KRZTUSIŁ!
TERAZ KACPEREK MA JEŚĆ OSTATNI POSIŁEK GODZINE PRZED SPANIEM I W NOCY JEST NIEZALECANE PODAWANIE MU POKARMU!
MA SPAĆ NA PODUSZCZE ABY GŁÓWKA BYŁA WYSOKO!


NA BADANIU WYSZŁO, Ż EKACPERKOWI CHODOWAŁ SIE GRZYBEK WGARDLE TO PODOBNO OD TEGO COFAJACEGO SIĘ POKARMU!
MAMY TERAZ LEKI NA GRZYBKA A BY GO ZNIWELOWAĆ!

JESTEM ZADOWOLONA BO ZROBILI MU MASE BADAŃ I WREŚCIE COŚ SIE WYJAŚNIŁO!~

ALE DZIEWCZYNY TAM JEST MASAKRA POD TAKIM WZGLĘDEM :
MLEKA TY SAMA DZIECKU NIE MOŻESZZROBIĆ ONE SAME ROBIA ,DO KUCHNI NIE MOŻESZ WEJSĆ, CZYLI KAWY CHERBATY SIE NIE NAPIJESZ, I NIE MA TAM ŁÓZEK DLA MATEK CZYLI ZOSTAJE KRZESŁO, CHYBA ZE KARMISZ PIERSIA TO MOZESZ SIE POŁOZYĆ Z DZIECKIEM NA ŁÓZKU!
PARANOJA!
WIDZE ŻE DZIEWCZYNKI U WAS TEZ SAME KŁOPOTY!
ALE GŁOWA DO GÓRY!
:Spoko::Spoko::Spoko:

Odnośnik do komentarza

myszka super ze już wiecie co małemu jest :) Teraz to tylko musi byc lepiej :)
U nas jest wporządku..,.małemu widać ząbki u góry ale jeszcze sie nie przebiły, marudny jest jak niewiem ale naszczęscie noce są spokojne.
o niepodawanie pokarmu w nocy? hmm u mojego by nie przeszło. Maly mi si ejeszcze budzi raz czasem dwa do jedzenia i wtedy jest taki krzyk że szok ;) haha

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

myszko to fajnie ze sie wszystko wyjasnilo jednak jak sie ma kogos znajomego w szpitalu to zrobia ci tyle badan ze , ale teraz zobaczysz bedzie coraz lepiej . Moja tez mi ulewa ale mniej wiec jej napewno nie grozi ten grzyb w jamie . A na jakie pokarmy maly jest uczulony ?
My dzis bylismy z mala w grocie solne bylo super mala sie nawdychala jodu ze i jeszcze kupilam taka mgielke do domu do nawilzacza .
Ten czas tak szybko plynie dziewczyny ze juz tak sie przyzwyczailam ze moj M jest w domu ze chyba go nie puszcze do pracy wogole . Teraz myslimy o kupnie malej dzilki rekreacyjnej ale mamy i minusy i plusy tego zeby ja kupic , bo nie wiemy jak dlugo tu pomieszkamy ale z drugiej strony u nas dzialki sa w cenie wiec mowie ze nie stracimy a zyskamy . I tak teraz sie zastanawiamy co zroic ?
A jak wasze malenstwa sie chowaja , wszystkie takie duze ze a niedawno jeszcze takie kruszynki byly

Odnośnik do komentarza

No to Myszko nareszcie z gorki.Cale szczescie ze juz wiadomo co jest i mozna nareszcie leczyc.:Całus:
U nas Kordian ma sie dobrze zabkow nie widac:Uśmiech:.Kawal chlopa sie z niego robi.A jak rozrabia!!!!!!!!!!:Psoty:Slodziutki jest.Bardzo lubi sie bac.Zanosi sie smiechem jak sie go straszy.Zabawnie to wyglada:Uśmiech:
Z Oskarem nie najlepiej.Caly czas placze i chce do domu.Na oddziale 3 pielegniarki wiec nie ma odpowiedniej opieki.Wczoraj robil siusiu tylko 2 razy bo nie mial kto mu kaczki podac.Prawie nie je bi i niedobre i nie zabardzo ma kto go nakarmic.Tragedia.:Wściekły:Dzis bede rozmawiala z ordynatorem i spytam dlaczego nie wsadzaja mu tej reki w gips.Biorac pod uwage to ze ten wyciag nie daje 100%owej szansy na zrosniecie to ich nie rozumiem dlaczego mu tej reki nie zdrutowali.

Martus wiem jak to jest jak facet w domku troche posiedzi jak ciezko potem znowu bez niego byc.

No spadam obiadek robic a potem do szpitala.Zamieszczam zdiecie mojego starszego to mozecie zobaczyc jak to wyglada.Pa mamuski.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Regine jak sie patrzy na zdjecia to nie ciekawie to wyglada , ale zobaczysz wszystko bedzie ok silny chlopak z niego napewno wytrzyma . Nie ma sie czego dziwic przeciesz u nas sluzba zdrowia na nic nie ma oczywiscie jesli byc dala komus cos to napewno by latali kolo malego ze .......... Maszz racje jak M jest dlugo w domku to bym najchetniej go nigdzie nie puscila uwielbiam kiedy sie moge przy nim obudzic i sie poprzytulac ............
My dzis kupilismy sobie basen i jutro zamierzamy spedzic u tesciow na dzilce caly dzien jak nie mielismy pogody na wakacjach to tzrba tu jakos sobie czas umilic :)))) a co u reszty slychac ???

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
myszka super ze już wiecie co małemu jest :) Teraz to tylko musi byc lepiej :)
U nas jest wporządku..,.małemu widać ząbki u góry ale jeszcze sie nie przebiły, marudny jest jak niewiem ale naszczęscie noce są spokojne.
o niepodawanie pokarmu w nocy? hmm u mojego by nie przeszło. Maly mi si ejeszcze budzi raz czasem dwa do jedzenia i wtedy jest taki krzyk że szok ;) haha

heja!
wiesz u mojego myslałąm, że to nie przejdzie też!
ale sie zaparłam 3 razy pod rząd nie dostał mleczka a wnocy i się nauczył!
ciężko było!
ale efekt jest!
bużka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
myszko to fajnie ze sie wszystko wyjasnilo jednak jak sie ma kogos znajomego w szpitalu to zrobia ci tyle badan ze , ale teraz zobaczysz bedzie coraz lepiej . Moja tez mi ulewa ale mniej wiec jej napewno nie grozi ten grzyb w jamie . A na jakie pokarmy maly jest uczulony ?
My dzis bylismy z mala w grocie solne bylo super mala sie nawdychala jodu ze i jeszcze kupilam taka mgielke do domu do nawilzacza .
Ten czas tak szybko plynie dziewczyny ze juz tak sie przyzwyczailam ze moj M jest w domu ze chyba go nie puszcze do pracy wogole . Teraz myslimy o kupnie malej dzilki rekreacyjnej ale mamy i minusy i plusy tego zeby ja kupic , bo nie wiemy jak dlugo tu pomieszkamy ale z drugiej strony u nas dzialki sa w cenie wiec mowie ze nie stracimy a zyskamy . I tak teraz sie zastanawiamy co zroic ?
A jak wasze malenstwa sie chowaja , wszystkie takie duze ze a niedawno jeszcze takie kruszynki byly


heja!
kacperek jest na mleko krowie uczulony testy to potwierdziły!
i na białko jaja kurzego!
czyli wszystko co to zawiera to odpada!
czyli serki które kacpuś tak lubił! itd.!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Regine jak sie patrzy na zdjecia to nie ciekawie to wyglada , ale zobaczysz wszystko bedzie ok silny chlopak z niego napewno wytrzyma . Nie ma sie czego dziwic przeciesz u nas sluzba zdrowia na nic nie ma oczywiscie jesli byc dala komus cos to napewno by latali kolo malego ze .......... Maszz racje jak M jest dlugo w domku to bym najchetniej go nigdzie nie puscila uwielbiam kiedy sie moge przy nim obudzic i sie poprzytulac ............
My dzis kupilismy sobie basen i jutro zamierzamy spedzic u tesciow na dzilce caly dzien jak nie mielismy pogody na wakacjach to tzrba tu jakos sobie czas umilic :)))) a co u reszty slychac ???


martusia pogoda super to napewno weekend w basenie masz murowany!
buzka

Odnośnik do komentarza

przeczytalam juz wszystko :D i w sumie to mam chwilke wolnego bo maly z tesciową siedzi wiec popisze troszke ;)
nie odzywalam sie przez dluzszy czas bo wyjechalismy z mezem. najpierw bylismy na 3 dni u dziadka lukasza. wocilismy,popralam ciuszki i kolejnego dnia pojechalismy na dzialeczke na tydzien czasu.
oczywiscie bylo suuuper :Uśmiech: tyle że pogoda nie zawsze dopisywała.
jak wróciliśmy to nie mialam nawet czasu zeby cos napisac bo wzielam sie mezem za generalne sprzatanie mieszkanka. porzadki w szafkach, mycie okien itp wiec nic przyjemnego...
dzis bylismy caly dzien u mojej rodzinki na wsi i dopiero mam chwilke odpoczynku ;)
no, to tak w woli wyjasnienia mojej nieobecnosci ;)

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

a tak poza tym to 17 lipca bylismy na szczepieniu. maly ma 64.5 cm i 6850g... załamka normalnie. znowu strasznie malo przytyl. dostalismy skierowanie na badanie moczu i krwi. czekamy teraz na wyniki. niby bartus swietnie sie rozwija, dobrze wyglada ale lepiej zrobic te badania zeby w razie czegos zaczac wczesniej leczenie....
moj mały nadal nie ma ząbkow,proboje powoli raczkowac (oczywiscie lepiej mu do tylu wychodzi).
Aaaaaa...!! no i zapomnialam sie pochwalic ze w dniu w ktorym wyjezdzalismy na dzialke zaczal mówić mama!!!! :Śmiech: i to tak pieknie, wyraznie ze az mi lzy sie zakrecily w oku. moze on jeszcze nie do konca rozumie co tam sobie papla ale to i tak bylo dla mnie niesamowite... i do tej pory mowi "mama" "mamam" "baba" itp.... ;)
dobra,reszte juz jutro napisze bo oczy mi sie normalnie zamykają. bartek nadal bardzo czesto budzi sie w nocy i jestem niedospana :( myslalam ze moze to przez to ze nie najada sie cyckiem. kupilam modyfikowane mleko, wieczorem,przed snem zrobilam mu buletke i chcialam dac zamiast cycka. zlapal dwa lyki, a potem odpychal butelke i ciagnal mnie rekami za cycka... o kaszkach tez nie ma mowy. zaden smak mu nie pasuje. zje gora 5 lyzeczek i koniec. o rany,mialam juz konczyc i znowu sie rozpisalam. ale tak to juz jest. o naszych pociechach mozemy rozmawiac non stop no nie? ;)

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczynki.Madzius witaj po przerwie.Wiesz ja mojego mlego odstawiam powoli od cyca i bardzo pomoglo to ze pare razy dala mu butelke moje kolezanka i tata Kordianka.Jak ja podawalam to tez plakusial i nie chcial i za cycka sie bral.Moze taki sposob bedzie dobry?
My dzisiejszy dzien prawie w calosci spedzilismy w szpitalu bo moje dziecko dzis skonczylo 10 latek!!!!!!!!:Święto:Szpital u nas duzy jest i jest tam park wiec jak ie siedzialam z Oskarem to bylismy w parku.Oskar troche sobie pogral dzieciaki Slawka z nim posiedzialy i naprawde jakos minelo nam to :Święto:Kordian nawet niezle to znosi.Ale ja jestem taka rozdarta ze normalnie lapie dola z zadnym synem nie jestem tak dlugo jak bym chciala:Smutny:No ale jakos to leci.
Madzius gratuluje pierwszego MAMA:brawo:Wiem jakie to cudowne uczucie uslyszec te slowo!
Spadam jestem :Padnięty:bo jak wrocilismy do Ustki to jeszcze z dzieciarnia na promenade poszlismy i normalnie wymniekam.
Papa do jutra

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witamy madzius po tak dlugiej nieobecnosci i gratuluje mamausi , moja mowila mama jak byla mniejsza a teraz zaczela caly czas mowic dada tata i baba itp. a mama poszlo w odstawke :((((( Mojej malej juz drugi zabek idzie niedlugo bedzie na wierzchu :))))
Wczoraj bylismy caly dzien na dzialce i kapalismy sie w baseniku mala tez na troszke weszla :)) Wieczorkiem gril i tak nam zeszla cala niedzielka A TU Juz niedlugo moj M idzie do pracy i bedziemy same :Płacz:
Myszko a tak sie zapieralas na lekarzy co do skazy bialkowej nieraz lepiej dmuchac na zimno niez ........... a to mozesz nadal mu podawac to kozie mleko czy musisz zmienic ?
Madzius malutki naprawde malo wazy a jak sie urodzil to ile mial , chodz dzieci na mleczku mamy tak przybueraja malo a dajesz mu juz jakies o0biadki , sprobuj dawac mu ziemniaczki z maslem . Miojej znajomej mala tez miala zawsze niedowage 800 g ale jak zaczeli jej dawac takie stale posilki to przybrala jak , no niestety musisz mu dawac jakos nawet jak nie chce zbytnio .

Odnośnik do komentarza

witam madzius :)
ja kiedys słyszałam od lekarza że żeby dziecko oduczyć od cycka to musi ten pierwsze pare razy butelke dac dziecku ktos inny niż mama ponieważ dziecko wyczuwa zapach matki i wie ze mama dawała cycka. Takze spróbuj w ten sposób.
U nas dzisiaj piękna pogoda byliśmy na spacerku już i wieczorem znowu ruszymy w droge :)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Witamy madzius po tak dlugiej nieobecnosci i gratuluje mamausi , moja mowila mama jak byla mniejsza a teraz zaczela caly czas mowic dada tata i baba itp. a mama poszlo w odstawke :((((( Mojej malej juz drugi zabek idzie niedlugo bedzie na wierzchu :))))
Wczoraj bylismy caly dzien na dzialce i kapalismy sie w baseniku mala tez na troszke weszla :)) Wieczorkiem gril i tak nam zeszla cala niedzielka A TU Juz niedlugo moj M idzie do pracy i bedziemy same :Płacz:
Myszko a tak sie zapieralas na lekarzy co do skazy bialkowej nieraz lepiej dmuchac na zimno niez ........... a to mozesz nadal mu podawac to kozie mleko czy musisz zmienic ?
Madzius malutki naprawde malo wazy a jak sie urodzil to ile mial , chodz dzieci na mleczku mamy tak przybueraja malo a dajesz mu juz jakies o0biadki , sprobuj dawac mu ziemniaczki z maslem . Miojej znajomej mala tez miala zawsze niedowage 800 g ale jak zaczeli jej dawac takie stale posilki to przybrala jak , no niestety musisz mu dawac jakos nawet jak nie chce zbytnio .


mleko kozie moge nadal podawac kacpekowi!
ale musze pamietac o podawaniu mu codziennie tabletki kwasu foliowego!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

oj dziewczymki ociagacie sie cos i co ja mam tu czytac jak nikt nic nie pisze :(((((
My dzis z M spedzilismy ostatni dzien wolnosci bo jutro do pracy :((((((((((((((((((((((( leniuchowanie sie skonczylo kapalismy sie i opalalismy troszek sie przypieklam ale nic nie boli . Piszcie co tam u was bo nie ma co czytac

Odnośnik do komentarza

Witam ja ostatnio to bardzo pozno siadam do kompa.
Mialam wam napisac co mnie zadziwilo juz wczesniej jak zaczelam Kordiankowi dawac kaszke w butelce.Mianowicie,wczesniej chyba na samym poczatku gdzies bylo pisane ,ze dzieciaczki na piersi jak dostana butle to juz piersi nie chca bo z butelki lepiej leci.No wiec moj Kordian jak pierwszy raz podalam mu kaszke to nie chcial pic.:Płacz::Histeria:Wiec pomyslalam sobie ze naloze mu smoczek od herbatek.No i trafione.Kordian nie lubi jak mu leci lekko.Musi sie nameczyc zeby zjesc.Przez ten smoczek od herbatek podaje mu kaszke Bebiko 2 GR.:Oczko:
A jak Tobie Madzius idzie?
Martus super ze wam sie weckend tak udal,ale niestety juz tak jest ze wszystko co dobre kiedys sie konczy:Uśmiech:
Do jutra:Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

heja!
ja dzisiaj złożyłąm papiery o orzeczenie u kacperka niepełnosprawności!
podobno na komisje się czeka miesiąć!
lekarz prowadzący powiedziałą że kacperkowi się nalezy zapomoga rehabilitacyjna 150 z na mies. dofinansowanie do sprzetu rehabilitacyjnego i dofinansowanie do leków!
zobaczymy co z tego wyjdzie!
u nas tak gorąco ze nic się nie da robić na tym słońcu
masakra!
A WY MAMUSKI CO PORABIACIE?
BUŻKA

Odnośnik do komentarza

martusia9876

Madzius malutki naprawde malo wazy a jak sie urodzil to ile mial , chodz dzieci na mleczku mamy tak przybueraja malo a dajesz mu juz jakies o0biadki , sprobuj dawac mu ziemniaczki z maslem . Miojej znajomej mala tez miala zawsze niedowage 800 g ale jak zaczeli jej dawac takie stale posilki to przybrala jak , no niestety musisz mu dawac jakos nawet jak nie chce zbytnio .

Bartek jak sie urodzil wazyl 3600 i mial 56cm. po wygladzie to nikt by nie powiedzial ze on malo wazy. nawet sama pani doktor sprawdzala czy pielegniarki sie nie pomylily bo on dobrze wyglada... i na brak apetytu tez nie narzekam u bartka. od kontroli u lekarza daje mu wiecej tych dodatkowych dan. zupki i wszystko inne wcina pieknie.... mam nadzieje ze przy kolejne kontroli bedzie lepiej ;)

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

regina224
Witam ja ostatnio to bardzo pozno siadam do kompa.
Mialam wam napisac co mnie zadziwilo juz wczesniej jak zaczelam Kordiankowi dawac kaszke w butelce.Mianowicie,wczesniej chyba na samym poczatku gdzies bylo pisane ,ze dzieciaczki na piersi jak dostana butle to juz piersi nie chca bo z butelki lepiej leci.No wiec moj Kordian jak pierwszy raz podalam mu kaszke to nie chcial pic.:Płacz::Histeria:Wiec pomyslalam sobie ze naloze mu smoczek od herbatek.No i trafione.Kordian nie lubi jak mu leci lekko.Musi sie nameczyc zeby zjesc.Przez ten smoczek od herbatek podaje mu kaszke Bebiko 2 GR.:Oczko:
A jak Tobie Madzius idzie?
Martus super ze wam sie weckend tak udal,ale niestety juz tak jest ze wszystko co dobre kiedys sie konczy:Uśmiech:
Do jutra:Całus:

Reginko to u mnie jest podobnie.Ale zmiana smoczka nic nie dala... bartek w ogole nie toleruje kaszek i tyle. zadnego smaku. odpycha tylko butelke,albo lyzeczke,zamyka dzioba i koniec. a tez slyszalam te "rady" ze jak dasz dziecku butle to przestanie cyca ssac. jak widac nasze dzieci sa inne :D :D :D

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

heja!
dziewczyny potrzebuje porady wczoraj kacperek był szczepiony i teraz ma bardzo napuchnięte i czerwone w miejscu gdzie była wbita igła!
nie wiem to tzreba czyms posmarowac czy samo zejdzie?
poradzcie mi!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej dziewczyny dzis zaprowadzilam mala na sluzbe do babci a ja do pracy male oderwanie sie od codziennosci , ale jak nie ma przy mnie malej to zastanawiam sie co ona robi chyba nie moglabym isc jeszcze do pracy i jej tak zostawic ( wyjasniam poslam tylko na dwa dni w zastepstwo ) .
Duchota u nas taka ze nic sie nie chce .
Myszko moze tylko mu spucho bo pielegniarka zle mu wbila igle ale jak mu nie zejdzie jutro to zawsze mozesz isc albo zadzwoni do swojej lekarki i sie spytac .
Madzius jak maly bedzie ci bardzo powoli przybieral na wadze to popros na badania skierowanie , wiem ze jest jakas choroba z tym zwiazana ze dziecko bardzo malo przybiera na wadze ale jaka to ci nie powiem ale napewno przybierze wiecej od tych obiadkow i wszystkiego innego , oczywiscie na martw sie na zapas , bo pewnie cie teraz nastarszylam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...