Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

HRAMITKO gratuluje zaliczenia :brawo: co do marchewki to komus pisalam zeby wlasnie uwazal ale sama wyprobowalam .Moj M tak wlasnie mial biebunke jak byl maly a dostaal marchewke :) My tez mosielismy kupic spacerowke dla malej bo nam sie tamta od glebokiego nie miescila w auto i mamy taka polecam bardzo WĂłzek RIDER, BABY DESIGN 2008' ,WYS-KURIEREM, Wwa (381346028) - Aukcje internetowe Allegro
REGINO szkoda mowic zeby zabraklo szczepionek to teraz ty bys sie musiala obawiac zeby maly czegos nie dostal . szok zeby dla dzieci nie bylo szczepionek .
Myszko jak tam maly w domku ?

Odnośnik do komentarza

Śliczny wózeczek! Dla mnie ważne było, żeby kółka były szerokie i nalewane, albo kauczukowe, bo na wsi czasem w piaskach trzeba się prowadzić ;)

Co do tych szczepionek to niesamowite, my mamy szczepienie w pn, ciekawe czy nie będzie problemu??

A dziewczynki, wasze maluchy miały USG główki i brzuszka? Moja koleżanka właśnie robiła swojej córce i mówiła że i nich to rutynowo wszystkim robią! Nie wiem wy też miałyście? Ja ię prosiłam nawet o badanie stawów, to może o to też powinnam???

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
HRAMITKO gratuluje zaliczenia :brawo: co do marchewki to komus pisalam zeby wlasnie uwazal ale sama wyprobowalam .Moj M tak wlasnie mial biebunke jak byl maly a dostaal marchewke :) My tez mosielismy kupic spacerowke dla malej bo nam sie tamta od glebokiego nie miescila w auto i mamy taka polecam bardzo WĂłzek RIDER, BABY DESIGN 2008' ,WYS-KURIEREM, Wwa (381346028) - Aukcje internetowe Allegro
REGINO szkoda mowic zeby zabraklo szczepionek to teraz ty bys sie musiala obawiac zeby maly czegos nie dostal . szok zeby dla dzieci nie bylo szczepionek .
Myszko jak tam maly w domku ?


witam!!!!!!!!!!1
mały mi prawie cały dzien spi!!!!!!!!!!
jest wogóle taki wyczerpany a tak wogóle mi prawie schudł 1 kg!!!!!!!!!!!!
bardzo mi go szkoda az mi się serce kroi jak biedak dostanie tego ataku kaszlu!!!!!!!!!!!!!
juz wolałabym to miec za niego!!!!!!!!!!!!!
ale co poradze!!!!!!!!!!!!!!!!:Histeria:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Harmitko pierwsze slysze o takim badaniu wiem tylko ze mozesz zrobic USG glowki ale jak masz ciemiazko nie zrosniete ale takto to nie wiem . TYm wozkiem tez sie bardzo dobrze jezdzi na pisku i jest naprawde wygodny .
MYSZKO zobaczysz ze wszystko bedzie ok .
A co u was DIDIANKO ,REGINO , MADZIUS ,BETTY,

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

jutro na 8.00 mamy byc spowrotem w szpitalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Zły:
:Męki:ZNOWU BADANIA!!!!!!!!!!!!!:Męki:
MAŁY BEDZIE MIAŁ ZNOWU POBIERANĄ KREW I ROBIONE JESZCZE RAZ PRZESWIETLENIE KLATKI PIERSIOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:grrrrrr::grrrrrr:
ZOBACZYMY JUTRO MOGA BYC JUZ WYNIKI KRZTUSCA OKARZE SIĘ CZY TO TO NAPEWNO NA 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Męki:
ALE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO ZE TO KRZTUSIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Płacz::Płacz::Płacz:
STRASZNIE TU DZISIAJ CICHO NAPEWNO WSZYSTKIE MAMUSIE KORZYSTAJA Z DOBREJ POGODY I NA SPACERKI SIĘ WYBRAŁY ZE SWOIMI POCIECHAMI!!!!!!!!!!!!!
A MY W DOMKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRZYMAJCIE SIE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!
:Usteczka::Usteczka::Całus:DOZOBACZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Usteczka::Usteczka::Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

MYSZKO zobaczysz bedzie wszystko oki
Ja dzis padam jestem taka niewyspana ze wstalam juz o 6,30 zeby mojego M odwiesc do pracy bo wczoraj mielismy dni miasta i troche wypil i nie czul sie zeby jechac . Wiec za dlugo to nie spalam teraz mala spi i chyba sie z nia poloze ale najpierw musalam zajrzec do was i zobaczyc co tu slychac.
HARMITKO i jak bylo szczepienie ?
DIDIANKO a jak maly juz robi normalne kupki ?

Odnośnik do komentarza

Betty

Madziuś, szczerze współczuję. Ja jestem wyjątkowo wyczulona na tym punkcie. Niestety wcześniejsze pokolenie ma swoje metody wychowawcze i nawyki żywieniowe. Moja znajoma też mi powtarza, że jej dzieci w wieku 3 miesięcy to już jadły to i tamto. Ale czasy się zmieniły. Najnowsze wyniki badań były podstawą do wypracowania nowego schematu żywienia, który obowiązuje od zeszłego roku, więc nawet nasze koleżanki, które urodziły kilka lat temu, mogą mieć zastrzeżenia do naszych metod.
A POZA TYM Z NIEKTÓRYMI OSOBAMI TAK JUŻ JEST, W NOSIE MAJĄ TO, CO MYŚLISZ I NIE SZANUJĄ TWOJEGO ZDANIA, ZNAM TO I DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM. Najgorsze, że nie bardzo można temu zaradzić... wrrrrrrrrrrrrr

jest juz na szczescie lepiej. tesciowa chyba zrozumiala ze swoje dzieci juz odchowala,i nie wpycha malemu nic na sile... interwencja męża pomogła :D

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

myszko, naprwade nie wiem co napisac... powiem po prostu - trzymajcie się...

my wczoraj wrocilismy z dzialeczki, na weekend sie wybralismy :) ale zamiast wypoczac to wróciłam padnieta jak nigdy... dopiero dzisiaj odespalam nocke,bo siedzielismy do 3 rano a ze maly wstal o 8 wiec spania za duzo nie bylo ;)
wiecie co,ale na malych dzieciach widac roznice w wieku... moja chrzesna byla ze swoim malutkim (2 miesiace straszym od mojego). tamten,to taki olbrzymek w porównaniu z moją kruszyną... ładnie siedzi, powoli przybiera sie do raczkowania itp :)
jak mi sie uda to zalacze zdjecie zeby wam pokazac (a jak nie to w mojej galerii mozecie zobaczyc)

a tak ogolem,to wybieracie sie gdzies na wakacje?? my mamy propozycje wyjazdu nad morze,ale jakos nie jestem do tego przekonana. podróz z przyczepa moze potrwac ladnych kilka godzic a bartek jeszcze taki malutki...

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki.U nas ok.Wczoraj i dzis Kordian dostal zupke marchwiowa i czekalam na rozwolnienie ale u niego jest inaczej i zamias tego jest lekkie zatwardzenie.Nie ma kupki tylko kleksiki!:Uśmiech:Szkoda ze nie mozna u nas zamieszczac filmikow bo bysce zobaczyly jaki jest wiercipieta.Nie mozna go zostawic nawet na chwilke bo zaraz jest w innym miejscu na lozku.Pelza jak najety.Potrafi tak pelzajac cale lozko przejsc.
MADZIUS ja bym sie nie martwila ze dluga droga przeciez mozecie co jakis czas przystanac.My w wakacje jedziemy do Torunia a potem nad jeziorko jesli pogoda dopisze.:Psoty:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam Anusia i zapraszam czesciej :)
madzia my jedziemy nad morze za dokladnie 24 dni a przeciesz tylko troszke mala jest starsza od twojej pociechy a nie wspomnilam ze my mamy do przebycie droge bardzo dluga bo az 500 km ale co tam wazne zeby mala poodychala swierzym powietrzem .

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

:Śpiący:witam!!!!!!!!!!!!:Śpiący:
zrobili kacpusiowi badania!!!!!!!!!!
z perzeswietlenia klatki piersiowej wyszło ze nie nie ma zadnych zmian radiologicznych!!!!!!!!!!uffff:Uśmiech:
pobrali nam wczoraj krew na badania ale okazało sie że potrzeba jeszcze raz kłuć kacpusia ponieważ krew skrzepła!!!!!!!!!!:Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:
i tak był kłuty dwa razy!!!!!!!!!!!:Rozgniewany::Rozgniewany:
wyniki beda dzisiaj po południu!!!!!!!!!!!!!!:takwyszlo::takwyszlo:
są wresacie wyniki na tego krztuśca!!!!!!!!!!!!!:Uśmiech::Uśmiech:
CZEKALIŚMY NA NIE PRAWIE 2 TYGODNIE!!!!!!!:Histeria:
ALE NA SZCZEŚCIE WYNIK NEGATYWNY!!!!!!!!:Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:
CZYLI KRZTUSIEC ODPADA!!!!!!!!!:Uśmiech:
CZYLI TERAZ TO JUZ NIC NIE WIADOMO!!!!!!!!!!:Smutny:
A LEKARZE BYLI PEWNI NA 100% ZE TO KRZTUSIEC!!!!!!!!!!
A TU PROSZE!!!!!!!!
NIESPODZIANKA!!!!!!:Uśmiech:
TERAZ PODEJRZEWAJA ZE TO ALBO JAKIŚ WIRUS ALBO JAKAS ALERGIA!!!!!!!!!!:Szok:
JEZELI Z WYNIKÓW WYJDZIE JAKIS STAN ZAPALNY ZNACZYŁO TO BEDZIE, ŻE JAKIŚ WIRUS!!!!!!!!
A JEZELI NIE TO TRZEBA BEDZIE IŚC DO ALERGOLOGA!!!!!!!!!
ALE KACPUS SIE NADAL TAK MĘCZY ŻE JA NIE MOGE!!!!!:Padnięty::Padnięty::Padnięty:
DZISIAJ W NOCY CO GODZINE SIĘ BUDZIŁ BO TAKI ATAK DOSTAWAŁ KASZLU ŻE KONCZYŁO SIE NIEKIEDY WYMIOTAMI!!!!!!!!!!:Smutny::Smutny:
NIEW WIEM O MAM DALEJ ROBIĆ!!!!!!!!!
ŻEBY JAKIEŚ MI INNE LEKARSTWA PRZEPISALI A TU DALEJ MAM TE SAME PODAWAC!!!!!!!
A JA NIE WIDZE POPRAWY PO NICH!!!!!!!!!
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK!!!!!!!!!!!:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

myszko, to trzeba sie cieszyc ze to nie ten krztusiec. ja specjalista nie jestem,ale to moze faktycznie alergia... czasami przeciez wystepuja takkie reackcje jak u Twojego Kacperka. tylko ze to raczej przy astmie... :( moj brat cioteczny ma astme i od dziecka mial podobne ataki. (tyle ze wykryli ja jak mial 3 lata)
a co do wyjazdu nad te morze to zastanawamy sie jeszcze. mamay okazje jechac na 2-3 tygodnie,za bardzo mala kasę... heh, no zobaczymy jeszcze.
reginko, u bartka jest tak samo jak i u Twojego Kordianka- po marchewce zamiast rzadkiej kupci jest "klocek". odkad zaczelam mu podawac dania ze sliczka,to robi kupki nawet 2 razy dziennie. a kiedys ich nie bylo nawet tydzien...

http://tickers.smyki.pl/s/18235/19300.jpg

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070908310114.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...