Skocz do zawartości
Forum

Problem z intymnością po porodzie


mbrr

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że o takich problemach niewiele kobiet chce rozmawiać ale niestety problem istnieje i przekonałam się o tym na własnej skórze. Rozmawiałam też z koleżankami i niektóre z nich również takie problemy w większym lub mniejszym stopniu miały. Życie erotyczne. Wiadomo, że każda z nas chciałaby mieć je jak najbardziej udane jednak u mnie po porodzie bardzo się to zmieniło. Mąż nie był ze mną w trakcie porodu ale niestety w domu, przed wyjazdem do szpitala wiele przeszedł. Teraz jeszcze nie uprawialiśmy seksu ale żadnych innych pieszczot również nie ma. Nie czujemy pociągania, nie czujemy potrzeby aby się do siebie zbliżać. Jeżeli już to ja wyczuwam większą niż w jego przypadku.

Dlatego też chciałabym się zapytać, czy Wy przeżywałyście albo przeżywacie coś podobnego? Jak sobie radzicie? Czy są może jakieś sposoby, żeby to pożądanie obudzić w sobie nawzajem?

Odnośnik do komentarza

No wiesz, po ciąży nie jesteśmy już tylko żonami i kochankami, ale też matkami. Może ta świadomość w jakiś sposób źle wpłynęła na Twojego męża. Pokaż mu się znów ze strony namiętnej kobiety; dziecko wyślij na jednodniowe wakacje do babci i skombinuj jakąś wyzywającą bieliznę. Każda ma własne sztuczki i Ty zapewne też wiesz najlepiej, co działa pobudzająco na Twojego faceta. Ważne żeby próbować i nie zapominać, że nie zawsze trzeba wyglądać jak idealna matka i że czasem można puścić wodze fantazji i odpowiednio do sytuacji łóżkowych się wystylizować. Oczywiście jeśli to jakiś większy problem to nie pomoże nic prócz pomocy specjalisty. Pomyślcie nad terapią, bo seks to bardzo ważny element każdego związku. Jeśli miałąbym tutaj polecić najlepszy żel intymny to będzie to na pewno LIbi gel, znacznie poprawia przyjemność uprawianego seksu, wspomaga również odczucia podczas seksu, czujesz o wiele więcej i jest zdecydowanie przyjemniej.

Odnośnik do komentarza

Do zamówienia jedynie przez neta. Ale warto bo o ile durex i unimil mają fajne zęle to są one o wiele mniej wydajne i działaja trochę inaczej. Reklamowany durex intense na przykład powoduje raz uczucie zimna a raz uczucie ciepła. Z kolei libi gel sprawia, ze odczuwasz o wiele więcej. Po prostu każdy dotyk jest przyjemniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...