Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla mamy


Rekomendowane odpowiedzi

Książka - Jeśli Twoja mama lubi czytać, może się ucieszyć z interesującej książki. Możesz wybrać coś z bestsellerów, literatury kobiecej, biografii czy thrillerów.

Voucher na masaż - Możesz podarować swojej mamie voucher na relaksujący masaż. To doskonały sposób na odprężenie i odstresowanie się po ciężkim dniu.

Akcesoria do jazdy na rowerze - Jeśli Twoja mama lubi aktywny styl życia i lubi jeździć na rowerze, możesz podarować jej akcesoria, takie jak pojemnik na wodę, kask lub breloczek z kluczami do roweru.

Ewentualnie jakieś łądne dekoracje do domu [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Według mnie na prezent dla mamy doskonale nadają się kolczyki. Przykładowo kolczyki z szafirem  [reklama usunięta] są absolutnie przepiękne! Ich klasyczny design i piękno szafirów są naprawdę wspaniałe. Kolczyki te dodają elegancji i szyku każdemu strojowi, a jednocześnie są subtelne i delikatne, dzięki czemu można je nosić na co dzień.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 23/3/2023 o 6:47 PM, melkar napisał:

no ja wlasnie sie zastanawiam nad zakupem perfum dla mojej rodzicielki 🙂 ale sie troche obawiam, ze moge z zapachem nie trafic bo mamy totalnie odmienny gust

No to w takiej sytuacji fajną opcją bedzie kupienie karty podarunkowej do Notino na przyklad i sobie sama wybierze to co lubi 🙂

Odnośnik do komentarza

dzien matki tuz tuz, a ja nadal nic nie mam wymyslonego. Moja mama jest zas specyficzna. Bo inne kobiety to za bardzo nie lubią dostawac praktycznych prezentow (kiedys moja owczesna narzeczona dobitnie dała mi o tym znac), a moja matula zas uwielbia takie prezenty, ktore potem mozna fajnie użyc. I teraz pojawia sie pytanie, co wybrac?

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze jest łatwo wybrać prezent, szczególnie przy wyborze jaki aktualnie mamy. Możemy czytać różnego rodzaju poradniki zakupowe jednak nic nie będzie lepsze od naszej intuicji. Jeżeli chodzi o prezenty dla kobiet to zawsze te związane w jakiś sposób z modą będą trafione. Oczywiście musimy dopasować dany produkt do wieku oraz potrzeb. Zdarzają się takie uniwersalne perełki jak koszulki damskie ponieważ tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Wystarczy spojrzeć na takie kolekcje jak Fruit of the Loom [reklama usunięta] by przekonać się o tym co znaczy wysoka jakość w przystępnej cenie. Koszulka bawełniana jest bardzo wygodna, co doceni każda kobieta.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Lepiej ekspres przelewowy jak lubi czarną kawę. Zmywarka niby fajny pomysł ale popatrz jak mało się tam mieści, obstawiam że jeśli jest tradycyjna too będzie wolała umyć te 4 talerze i 3 kubki ręcznie niż czekać na nie załóżmy 1.5h 

A może mama lubi dużo piec i ogólnie wyrabiać ciast? Może robot planetarny? Będzie miała dużo czasu to może szaleć w kuchni  Kupiłam świetny za 450zl babci i jest zachwycona.

Można też zastanowić się nad kompletem ładnych filżanek albo kubeczków: https://andyceramika.pl/dzbanki Zobacz jakie cuda znajdziesz w tej pracowni ceramiki z Bolesławca.

A94-D12.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...