Skocz do zawartości
Forum

Czy ktoś ma czarną armaturę w łazience?


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałabym posłuchać opinii osób, które posiadają czarną umywalkę i sedes w łazience.

Wiem, że wszyscy ją odradzają z powodu zacieków z mydła i z samej wody.

Wiem, że trzeba się bardziej zdyscyplinować i wycierać umywalkę do sucha po uzyciu.

Ale bardzo mnie interesuje opinia posiadaczy już po jakimś czasie. Czy faktycznie jest to mega problematyczne ? Czym pielęgnujecie armaturę?Jak wygląda sedes po dłuższym czasie od remontu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wytrzemy umywalki od razu, owszem są kropki, które można i tak bez problemu wytrzeć w każdej chwili, nawet wodą i wytrzeć do sucha.

Toaleta powiedziałabym, że gdzieś tam kamień czuć, ale również czyszczona regularnie wygląda po prostu nadal dobrze.

czyszczenie umywalki i sedesu. Warto używać delikatnych środków czyszczących, które nie zawierają kwasów i nie będą szkodzić powierzchni. Po użyciu umywalki lub sedesu, warto je przetrzeć suchą szmatką, aby uniknąć pozostawienia wilgoci na powierzchni.

Jeśli chodzi o pielęgnację armatury, można używać specjalnych środków czyszczących przeznaczonych do danego materiału. Należy unikać stosowania zbyt agresywnych środków, które mogą zarysować powierzchnię.

[reklama usunięta]

424dca3fa05a0ddc4ca6830ceb6133e0.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...