Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie biustu


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie a czy jest sens pójścia na operację jeśli nie chce się tak bardzo powiekszyć biustu ( chciałabym powiekszyć o 1 rozmiar) ale bardzije wypełnić biust? Nie mam takiego małego biustu, no przynajmniej w przeszłości nie miałam. Ale po urodzeniu dzieci tak jakby stracił swoją jędrność i nie wygląda to zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza

Masaży próbowałam i pomagają ale tylko minimalnie, O tabletkach słyszałam, ale w sumie to nie mam pewności czy zadziałą czy nie No wiem,ze operacja to ryzyko ale ten biust i jego wygląd mnie dobija.Oczywiście facet mówi,że mu to nie przeszkadza i lubi go takim jaki jest. Jednak chciałąbym zrobić to sama dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Takie operacje robi się włąśnie samemu dla siebei. Robienie operacji dla kogoś bo mu się tak podoba to moim zdaniem głupota. Nie oceniam osób, które decyduja się na takie włąsnie zabiegi ponieważ jest to ich ciało i ich sprawa co z nim zrobią Jednak jestem zdania,ze warto jest wypróbować wszelkich innych metod, zanim się na coś takiego zdecydujesz. Na przykłąd wspomnianych tabletek, które brałam i jestem zadowlona. Dlatego Ci o nich wspominam. Również nie wierzyłam w działanie takich środków ale potem postanowiłam za namową koleżanki zobaczyc jak to jest i jestem pod wrażeniem. Biust był bardziej ujędrniony, podniesiony Ładniejszy. brałam tabletki Perfect bust , piszę Ci o nich bo jednak jest tego sporo i myślę,że jedne działają lepiej , inne gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...