Skocz do zawartości
Forum

Ekologia


ewelicja

Rekomendowane odpowiedzi

zwracacie w codziennym życiu uwagę na kwestie ekologiczne? Staram się wprowadzać małymi krokami coraz więcej tego typu rozwiązań, teraz od stycznia robię generalne porządki w domu i zastanawiam się co robić ze zbędnymi ale wciąż dobrymi rzeczami, znalazł się sprawny telefon, laptop, którego już nikt nie używa, nie chcę się bawić w sprzedaż, jak chciałam oddać na grupie to usłyszalam tylko mnóstwo pretensji, co innego można z takimi rzeczami zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ja sobie czasami zostawiam jako rezerwę jakby mi się telefon zepsuł. Jak mieszkałam w UK to często zanosiłam takie rzeczy do różnych organizacji które to potem wystawiały na sprzedaż, a kasa szła na jakieś cele charytatywne. Wyrzucić szkoda, a zawsze można pomóc. Ostatnio widziałam, że u nas tez coś takiego jest możliwe, np Box of Hope. 

Odnośnik do komentarza

Tak, to chyba to. A przynajmniej działa na podobnej zasadzie. Jak zamawiasz coś przez neta, to jak sklep ma podpisaną umowę z box to zostawiasz sobie opakowanie po paczce. Zamawiasz kuriera za free i możesz odesłać w tym opakowaniu dowolną rzecz. Warunek jest taki ze taki przedmiot powinien byc nie zniszczony i nadawać się do dalszej odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...