Skocz do zawartości
Forum

AZS - co może nasilać zmiany?


Rekomendowane odpowiedzi

Przestałam uzywac perfum bezpośrednio na skorę. Zaznaczę , ze stosowałam tylko na szyję , a po odstawieniu znikneły zmiany na dłoniach... taka zalezność.

No i stosuję od jakiegoś czasu kosmetyki wyłacznie na atopowe zapalenie skóry. Zauważyłam, ze ich dzialanie jest znacznie skuteczniejsze:

[reklama usunięta]

atopicin-atopowe-zapalenie-skory-zestaw-

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W ubiegłym roku miałam coś takiego .Przez ponad 2 miesiące na dłoniach ,przedramionach,częściowo na szyi i dekolcie miałam czerwone,swędzące plamy.Smarowałam różnymi specyfikami z maściami sterydowymi włącznie.Nic nie pomagało,skóra swędziała,pękała,robiły się strupki,jakaś masakra.W końcu natrafiłam n opinie  o  cudownej maśći  konopnej  z olejem konopnym 24% Retter  i suplementacji MSM. niezwłocznie zakupiłam oryginalną z hologrameem  maść i siarkę organiczną  .... na tej stronce https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24--5902414452824.html )) za 40 zł z groszem  bardzo tania i skuteczna !Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie.  to coś takiego jak tu w załaczniku

masc_konopna =_retter_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...