Skocz do zawartości
Forum

Czy obraz z USG w 9tc jest prawidłowy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

Piszę z zapytaniem o moje USG z 9tc. Proszę o opinię, czy taki obraz jest w porządku. Za dwa tygodnie mam badania prenatalne i po tym zdjęciu z ostatniego usg bardzo obawiam się rozmiaru przezierności karkowej.

Proszę o informację, czy wg Was jest wszystko ok czy tylko zamartwiam się całym światem na zapas niepotrzebnie ;)IMG_20221230_192209.thumb.jpg.9c9d9593538df81e0fcabbd713a7b29b.jpg

Odnośnik do komentarza

W takim przypadku najlepiej zaczekać do wyników badań prenatalnych. Wiele mam decyduje się na test nifty  [reklama usunięta] bo to badanie jest nieinwazyjne a pozwala z dużą dokładnością ocenić zdrowie dziecka pod kątem wielu chorób genetycznych w tym trisomii 21. Test można wykonać od 10 tygodnia ciąży.

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Lekarz Ci nie powiedział po badaniu? Nie rozumiem, jak to może tak wyglądać. Byłam na USG 4D [reklama usunięta]. Od razu miałam ocenę lekarza. Kiedy robiłam standardowe badanie u ginekologa, też od razu oceniał, czy wszystko jest w porządku. Jak można wypuścić matkę bez potwierdzenia, jak wygląda stan maluszka? Nie rozumiem tego...

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...