Skocz do zawartości
Forum

Szukam smartwatcha na prezent


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam smartwatcha dla 10-letniego chłopca.
Funkcje, jakie powinien posiadać to odpisywanie na sms, podgląd obrazów, poza tym długie trzymanie baterii. Ważne, żeby to nie był typowy dla dziecka, co by mógł ponosić go dłużej niż przez 2 lata.
Internet przejrzałam, ale przez to, że kompletnie się na tym nie znam, nie mam pojecia co wybrać ;) 

Przeglądałam sobie poszczególne modele, zastanawiam sie najbardziej nad najnowszym modelem Apple z serii 8

https://ispot.pl/apple-watch-series-8


Jakie macie opinie na temat modelu?

Odnośnik do komentarza

Poszukuję smartwatcha dla siebie; dotychczas używałem Apple Watch 4, ale obecnie bateria już jest kiepska tak wieć czas na nowy
Zainteresował mnie Fitbit Versa4, jednak z tego co czytem, to jest on jakby… niepełny? Okrojony z aplikacji, nie można na nim włączyć Spotify, Map Google etc… choć nie ukrywam, cena jest ok i interfejs wydaje się przyjazny.
Na czym mi zależy: parowanie z iPhonem i ewentualnie AirPodsami (jeśli chodzi o Spoti), monitorowanie snu, , pomiar ciśnienia, pomiar saturacji, pomiar tętna, poza tym takie standardowe rzeczy typu odczytywanie powiadomień z telefonu, aktywność fizyczna, płatność zblizeniowa… w sumie nie wiem co tam jeszcze zegarek może oferowac.
Na plus oczywiście jeśli jego bateria pozwoli dzialac na jednym ładowaniu więcej, niż ten dzień czy półtora jak w przypadku AW.
Bardzo proszę o polecajki, lub ewentualne podzielenie się doświadczeniem z uzytkowania Fitbita. Biorę pod uwagę oczywiśćie dopłacenie do Apple watch z serii 8 jeśli rzeczywiście będzie warto. Najlepiej jakby udało się przy tym kupić z jakimś kodem rabatowym na elektronikę https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategoria/elektronika

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...