Skocz do zawartości
Forum

Obwisły biust po karmieniu


mbrr

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze jest chyba dobranie odpowiedniego stanika. Zapisz się do braffiterki, która dobierze Ci odpowidni rozmiar stanika ( sama się wybrałam ostatnio i okazało się,zę całe życie nosiłam nieodpowiedni rozmiar.....). Pomagają równiez zimne natryski. Ponoć 😛 Ja sie nie mogłam do tgo zmusić, raz próbowałam i powiedziałam sobie,ze już więcej tego nie zrobię. Nie było to przyjemne. Ćwiczeń w sieci jest sporo ale one mają na celu podniesienie biustu a nie ujędrnienie.jeśli chcesz ujędrnić to kup sobie jakiś porzadnhy krem

Odnośnik do komentarza

Tabletki i kremy nie są polecane w przypadku problemu z biustem. Zaleca się raczej ćwiczenia, które pomogą Ci wzmocnić mięśnie piersiowe i zapobiec obwisaniu. Ćwiczenia takie jak pompek, wyciskanie sztangi, przyciąganie kija w pozycji siedzącej lub stojącej, przysiady, wyciskanie sztangielki na barkach i inne ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie piersiowe, są dobrym sposobem na poprawę kondycji i wyglądu biustu. Jeśli chcesz, możesz także spróbować masażu, który może pomóc w zwiększeniu elastyczności skóry i wzmocnieniu biustu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...