Skocz do zawartości
Forum

Pomysły na prezenty na święta


Rekomendowane odpowiedzi

To ja mogę dać kilka pomysłów na prezenty dla dzieci bo miałam ostatnio birze mózgu z mamą : tipi, basenik z kulkami , tablica , wozek dla lalek , klocki magnetyczne , mini mabelki np sofa albo fotel.

No i sama zastanawiam sie nad prezentem dla męża jeszcze 🙂

[reklama usunięta]

Biorę pod uwagę zamówienie dla niego jakiejś porządnej i wygodnej bluzy. 

450x450_product_media_91001-92000_Towar_

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Hej, prośba o pomoc. Zawsze na święta Bożego Narodzenia w rodzinie losujemy jednego członka z rodziny i dla tej osoby robimy prezent. W tym roku wylosowałam tatę. Koleżanka z pracy poleciła mi stronę: https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-mikolajki/prezent-na-mikolajki-dla-taty/ Tylko nie wiem na co się zdecydować. Zastanawiam się pomiędzy jazdą Monter Truckiem, a strzelnicą.  Czy zamówić coś innego ? Ktoś zamawiał już z tej stronki ? Będę wdzięczna za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Słodycze, które wiem że ktoś lubi i teraz kupiliśmy dla kazdego z lindt takie balwanki, były 4 w paczce i można je oddzielić i napisać dla kogo bałwanek. Po zapakowaniu w papier całego prezentu, u góry przyczepiony bałwan 😉

Zwykle co roku kupujemy również lepszej jakości prezenty dla rodziców oraz dziadków. 

[reklama usunięta]

Rodzicom w tym roku zamówiłam pościel [reklama usunięta].

posciel-haftowana-mia-140x200-sh-mia-140

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to jest dobry kierunek - https://www.empikfoto.pl/prezenty-swiateczne Żaden wielki wydatek, ale rzeczywiście coś pamiątkowego, praktycznego. Do takich rzeczy po prostu się wraca. Nie jest to nic, co daje się na siłę. U nas takie rzeczy zawsze się sprawdzały, nie są byle jakie. Może nie jakieś szczególnie pomysłowe, ale przynajmniej na pewno przydatne. 

Odnośnik do komentarza

Co sama chciałabym dostać? 

Bon na piercing , zestaw do depilacji woskiem twardym, portfel, jakieś ciepłe dresy, majtki, dywaniki samochodowe welurowe, kosmetyki, które często kupuje, bo używam na codzień. Szkło ochronne do telefonu. Pościel. Ewentualnie opakowanie smacznej aromatycznej kawy ziarnistej [reklama usunięta]

IMG_1664057258789792166688-600x452.jpg.w

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...