Skocz do zawartości
Forum

Mężczyzna ma problemy z erekcją


werta

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczny mój mężczyzna również ma problemy z erekcją. Na początku wydawało mi sie,ze to stres, że po prostu stresująca praca tak na niego działa i właśnie to sprawia,ze ma problem z postawieniem penisa. Jednak stan ten utrzymuje się od roku boję się I jest coraz gorzej a nie lepiej. Rozmawiałam z nim o tym,że powinien wybrć się do lekarza ale było tak jak u koleżanki powyżej, awantura i tłumaczenie,że to jedynie przejściowe problemy. Dodam,ze on na pewno się tego wstydzi ponieawż w ostatnim czasie dąży do tego abysmy nie zasypiali razem ale siedzi w drugim pokoju i ogląda tv albo na kompie. Tak abym zasnęła i przypadkiem nie zaczeła go molestować 😛 Zaproponowałabym mu tabletki ale pewnie jak tka odrzucił lekarza to odrzuci również tabletki. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Kochana ja tutaj widzę jedynie szczerą rozmowę. Ale żadna z nas raczej Cię nie nauczy jak rozmawiać z facetem o tych sprawach. Sama najlepiej go znasz. Na pewno nie powinnaś wychodzić do niego z pretensjami bo to na pewno jest dla niego trudna sytuacja i pewnie się wstydzi swoich problemów (dla mężczyzny ta swera jest ważna tak więc w pewnym sensie zaburzenia erekcji stanowią kwestionowanie jego męskości). Czy brał już jakies tabletki? Zapytaj się go. Jesli brał i nic nie pomoglo to pozostaje lekarz. [reklama usunięta]. Swoją drogą to jesteś pewna, że nie zdradza Cię i czy wiesz co robi na komputerze?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Nie zdradza mnie, to wiem na pewno. Jesli chodzi o komputer to gra w World of Warcraft, swoją drogą to sama go w tę grę wciągnęłam ponieważ grałam. I okazało sie,że on gra o wiele więcej i częśćiej niż ja sama. Może i masz rację z tą rozmową. Ostatnią odbyliśmy prawie miesiąc temu, potem nic ze sobą o tym nie rozmawialiśmy. Postaram się dzisiaj wieczorem z nim porozmawiać. Do do kupna to rozumiem,ze da się to zamówić przez internet.

Odnośnik do komentarza

tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy zamawianie na przykład viagry bo coś takiego stosuje się przy poważnych zaburzeniach erekcji ale przy lżejszych to najlepiej kupić coś z Largininą. Cum on, penis complete, jeszcze dobre są tabletki Power man, Oj sporo tego jest. Jeśli jedne nie pomagają to czasami warto wypróbować inne. I powodzenia. To jet do wyleczenia.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie wymagana jest recepta Aczkolwiek cum on nie widziałam w aptekach ale jedynie w internecie. Chociaż dla mnie taki sposób zamawiania jest wygodniejszy bo nikt nie wie co kupiłam. I co w sumie to kogo obchdozi.Mój facet również ma tego typu problemy 😞 Dodam, ze strasznie trudno się z nim o tym rozmawia bo nie chce się do tego przyznać. Czy te tabletki są na receptę?

Odnośnik do komentarza

Zaburzenia erekcji (ED) mogą mieć różne przyczyny, więc odpowiednie rozwiązanie zależy od konkretnych czynników przyczyniających się do tego stanu.
Dokonanie pewnych zmian w stylu życia może często pomóc poprawić erekcję. Mogą one obejmować utrzymywanie prawidłowej masy ciała, regularne ćwiczenia fizyczne, stosowanie zrównoważonej diety, radzenie sobie ze stresem, ograniczenie spożycia alkoholu, rzucenie palenia i odpowiednią ilość snu.

Odwiedź tutaj  https://www.kamagralek.com/product/lovegra/

Edytowane przez zofiadaniel211
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...