Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki Vichy


Rekomendowane odpowiedzi

kochani,

moja mama zafiksowala sie na kremy vichy z serii „po menopauzie”. chcialabym jej sprawic przyjemnosc i kupic jej te kremy (na dzien i na noc) pod choinke, ale nie widzi mi sie placic 130 za sztuke, „bo vichy”.

czy ktos, kto potrafi czytac sklady, moglby podpowiedziec czy te kremy faktycznie sa takie super ekstra i warte tego siana, czy mozna znalezc cos lepszego za mniejsze pieniadze?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jeśli Twoja mama ma prawdziwą przyjemność z używania tych kosmetyków to będzie bardziej ucieszona z vichy niż z innego kosmetyku, który nawet według tej grupy jest lepszy składowo. Jeśli planujesz kupić dwa dzień + noc to myślę, że fajną opcją jest jeden z kremów vichy, może znajdziesz w necie jakaś okazję? Wiem, ze firma tania nie jest  [reklama usunięta]. A do tego drugi, dopełniający już z jakiejś innej marki. Tak, żeby miała coś co już lubi i coś co może ewentualnie stać się nowym ulubieńcem  😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

mi te dermokosmetyki  nie pochodziły w ogóle, szkody nie robiły, ale pożytku z nich też nie było 😕 najbardziej lubię kosmetyki naturalne i DIY np. maseczka w proszku  [reklama usunięta], mieszanki olejowe, czy czysty kwas hialuronowy. można wtedy stworzyć coś idealnie skrojonego do naszych potrzeb a przy okazji jest przy tym świetna zabawa  z mieszaniem 😄

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...