Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na współżycie po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy równiez odczuwałyście brak ochoty na seks po porodzie? Jestem prawie 8 miesiecy po porodzie, wszystko niby wróciło do poprzedniej formy ( nawet udało mi sie schudnąć). Nie karmię piersią i nie mam ochoty na seks z mężem 😞 Ogólnie wcześniej było zupełnie inaczej bo miałam ochotę na seks i potrafiliśmy to robić nawet kilka razy w ciagu tygodnia. Jest to ogolnie smutne bo mąż jakoś sie trzyma i on widzi że ja nie mam ochoty Ogolnie seks mógłby dla mnie przestać istnieć.

Odnośnik do komentarza

Poród nie był łatwy, bo miałam cc, jednak jest to juz mój drugi poród oraz po pierwszym tak inie było, szybko wróciliśmy do współżycia, wszystko się u mnie ładnie zagoiło. Ogólnie to mieliśmy kilka stosunków i nie odczuwałam przyjemności i chcialam aby to wszystko sie szybko skończyło. Co do hormonów to badałam i niby wszystko w normie.

Odnośnik do komentarza

Nie, jeszcze nie brałam żadnych tabletek. Czytałam sobie o nich ale nie brałam, ogólnie wczesniej miałam do czynienia z asequrellą która nie działała i może przez to się po prostu zraziłam do takich srodków. A co do tej atmosfery to nie specjalnie jest na to czas. Mąż pracoholik przcuje przy kompie w pracy i w domu. A mi się nie chce urządzać jakichś kolacji bo po całym dniu przy małej nie mam siły na nic.

Odnośnik do komentarza

No niestety ale opieka nad dzieckiem jest wykańczająca. Wiem jednak, ze warto znaleźć ten czas dla siebie bo szczęśliwa mama to dobra mama. Poza tym można zwariować jeśli nie masz dla siebie chociaz chwili. Może porozmawiaj szczerze z mężem, że jesteś przepracowana, czasami warto również wciągnąc do opieki dziadków.Niech chociaż wezmą dziecko co drugi weekend do siebie, Wy dzięki temu będziecie mogli wybrać się na kolację czy do kina. Jeśli chodzi o tabletki to szkoda,ze nie próbowałaś bo wiele z nich może mieć dobre dzialanie dla libido. Asequrella jaka brałaś to nie sa tabletki na libido,zacznijmy od tego ale tabletki wspomagające do antykoncepcji. Ogólnie nie są polecane bo wystarczy sobie poczytać opinie w sieci. Polecam natomiast tabletki Libido therapy, maja o wiele lepszy skład, w składzie jest na przykład L arginina, która sprawia, że ukrwienie narzadów intymnych jest lepsze i tym samym odczuwasz lepszą ochotę na seks i seks również sprawia więcej przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...