Skocz do zawartości
Forum

Jak promować własną markę?


karpatkajanka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Prowadzę włąsną niewielką firmę kosmetyczną. Mianowicie produkuję włąsne kosmetyki, mam kilka produktów, któe są moim zdaniem bardzo dobre i chciałabym dotrzeć do kobiet z całej Polski 🙂

Jak jednak reklamować? Jak wybrać odpowiednią agencję? Zastanawiam się czy niewielka agencja albo freelancer nie zareklamuje mi mojej firmy lepiej niż duża agencja

Odnośnik do komentarza

Może - choć nie musi - być tak, że mała agencja lub freelancer potraktuje Cię bardziej indywidualnie, lepiej "wgryzie sie" w temat, i bardziej zaangażuje się w pracę na rzecz Twojej marki. Zwłaszcza, jeśli marka jest w jakiś sposób niszowa.

Jeśli masz dużą konkurencję i wprowadzasz produkt, który istnieje na rynku w wielu odmianach, może być lepiej wybrać agencję specjalizującą się w branży. Tak naprawdę bardzo trudno doradzić, bo agencji jest masa i każda ma swoje podejście.

PS. Duże agencje czasem biorą na podwykonawców mniejsze agencje i freelancerów

Mogę Ci na pewno zaproponować wczytanie się w artykuł:

https://kohai.pl/blog/marka-osobista-jak-ja-zbudowac-w-internecie/

Jest tutaj wiele dobrych porad na temat tego jak promować i budować wizerunek marki osobistej w internecie. 

Odnośnik do komentarza

Dobry produkt sam się rozreklamuje pocztą pantoflową. Odskocznią mogą być media społecznościowe ale w większości kończy się na dopalaniu reklamami i usługach agencji, jeżeli strategią jest sprzedaż internetowa to obecnie "must".

997077_1573573982864077_3265446646014857840_n.jpg

Minimalistyczne kroje vintage w style oversize prosto od polskiego projektanta rosną razem z Twoim dzieckiem. Koszule lniane pasujące na chłopca i na dziewczynkę.

Ubranka z lnu dla dzieci | Bloomersy dla niemowląt z bawełny organicznej

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak zaufałabym agencji.. Jednak freelancerzy "specjalizują" się w wielu dziedzinach a jak się to mówi "co do wszystkiego to do niczego". Na Twoim miejscu pomyślałabym o kampaniach google Ads lub content marketingu 🙂 Dzięki temu Twoja marka stanie się rozpoznawalna 😉 Zerknij na bloga https://advist.pl/kampanie-google-ads-zyskaj-az-1200-zlotych-na-reklamy/ i zobacz co możesz zyskać dzięki kampaniom google ads 🙂 Powodzonka! 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów promowania marki w internecie są reklamy Google Ads. Jeśli nic ci to nie mówi, to nie szkodzi, są od tego specjaliści. Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalnej agencji SEO, polecam ogłoszenia internetowe takie jak to pod linkiem https://www.oferteo.pl/agencja-seo-bizzit/reklama-google-ads/5686283-252245 , ponieważ firma oprócz samych reklam oferuje również audyty stron czy reklamy graficzne. U mnie się sprawdza bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...