Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieją butelki termiczne dla niemowlaków?


Gość trinity26

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :). Ciekawi mnie czy są takie butelki na sytuacje awaryjne, kiedy maluch potrzebuje wypić mleko, a nie ma jak podgrzać, bo jest się z nim np. na mieście. Wiem tylko, że są butelki termiczne dla dzieci od przedszkola wzwyż, więc już siłą rzeczy bez smoczka. Pozdrawiam i miłego wieczoru :).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy są takie butelki. Ale kiedyś sobie radziłam wkładając gotową butelkę z mlekiem do takiego specjalnego termosu, który trzymał ciepło. A generalnie to starałam się tak wychodzić z domu tak, by było już po karmieniu i wrócić na następne karmienie. Z maluchami jest łatwiej niż z niemowlętami, bo można już im dawać sporo z "dorosłego" jedzonka.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dziubala napisał:

Nie wiem czy są takie butelki. Ale kiedyś sobie radziłam wkładając gotową butelkę z mlekiem do takiego specjalnego termosu, który trzymał ciepło. A generalnie to starałam się tak wychodzić z domu tak, by było już po karmieniu i wrócić na następne karmienie. Z maluchami jest łatwiej niż z niemowlętami, bo można już im dawać sporo z "dorosłego" jedzonka.

Dzięki, kochana :).

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, ciekawe na jakiej zasadzie działało karmienie małpich sierotek przez "sztuczną matkę" powlekaną szorstkim materiałem w pewnym eksperymencie (który uważam za chory, bo spowodował u małpek zaburzenia, których przyczyny pośrednio wyjaśniam niżej)? Chodzi o to, że przez użycie tego gadżetu i "sztucznej matki" szmacianki chciano sprawdzić, czy maluchy wolą pożywienie od szorstkiej matki, czy przytulenie od matki, która nie może dać jeść. Wracając do tematu, czy w środku tej pierwszej sztucznej matki był umieszczony jakiś dozownik z mlekiem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...