Skocz do zawartości
Forum

Zabawki drewniane / edukacyjne


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pomyślałam, że utworze nowy temat, w którym będziemy mogły powymieniać się fajnymi zabawkami drewnianymi/edukacyjnymi 🙂
Na start ja mogę polecić: https://wielcymalcy.pl/produkt/top-bright/top-bright-kostka-edukacyjna-interkatywna-londynski-autobus/ Jest dosyć droga ale według mnie warta swojej ceny. Mój syn uwielbia się nią bawić i nigdy mu się nie nudzi. Jak coś, to ten sklep ma tez inne zabawki tej firmy, które są super,a le ja wybrałam akurat tę kostkę 😄
Co wy możecie polecić? Szukam jakiś nowości 😄

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/9/2022 o 9:55 AM, Rafaella48 napisał:

Ja niestety nic nie polecę z drewnianych klockó, ewentualnie puzzle, które kiedyś kupiłam w Lidlu. A tak to dziewczyny mają Barbie 😄

Słyszałam, że zabaki z Lidla sa fajne ale jeszcze nic tam nie kupiłam. Dziewczyny się tylko Barbie bawią? Moja w ogóle nie chce widzieć lalek 😛 W te wakacje upatrzyła sobie traktor na pedały [usunięta reklama] i tylko jeździ po podwórku i przewozi zabawki w przyczepie 😄

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 6/9/2022 o 10:01 AM, Gość Kaśka napisał:

Słyszałam, że zabaki z Lidla sa fajne ale jeszcze nic tam nie kupiłam. Dziewczyny się tylko Barbie bawią? Moja w ogóle nie chce widzieć lalek 😛 W te wakacje upatrzyła sobie traktor na pedały [usunięta reklama] i tylko jeździ po podwórku i przewozi zabawki w przyczepie 😄

 

Bardzo różnie, bawią się raz barbie raz innymi rzeczami jak rainbow high itd.

Odnośnik do komentarza

Sorter drewniany układanka zręcznościowa Pociąg Lokomotywa z wagonami 30 cm dla małych dzieci


Drewniany pociąg układanka  [reklama usunięta] to super pomysł na prezent dla dzieciaszka uczącego się kolorów i kształtów. Duże drewniane klocki są pomalowane farbą bez ołowiu i spełniają certyfikaty CE dla bezpieczeństwa maluszka.

 

sorter-drewniany-dla-dzieci-pociag-lokomotywa-ukladanka-glowne.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna sprawa taki pociąg. Moim zdaniem jest to idealna zabawka dla dzieci w wieku 2-3 lat. Max 4. Poza tym warto kupować tego typu zabawki, bo przynajmniej wiemy, że nie są stworzone z niewiadomego pochodzenia materiałów, które często gęsto są po prostu szkodliwe.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...