Skocz do zawartości
Forum

Kurtka na jesień - jaką wybrać?


Gość JoasiaM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Już niedługo lato przeminie i przyjdzie czas na zmiany w garderobie, a przede wszystkim trzeba będzie wybrać dobrą kurtkę na jesień. Dlatego szukam podpowiedzi z Waszych doświadczeń, jakie są teraz modne i gdzie mogę upolować je w bardzo dobrych cenach. Chętnie sprawdzę sobie różne opcje, bo wiadomo że później już ceny mogą być niestety wyższe. Stara kurtka już się do niczego nie nadaje, a we wrześniu już pogoda nie zawsze jest w Polsce najlepsza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto zadbać o jakość wykonania i oczywiście dopasowanie stylu oraz rozmiaru, aby ładnie przylegała do ciała co ma znaczenie w przypadku zimowych wyjść w dłuższą trasę :) Akurat jeśli chodzi o mój wybór to warto sprawdzić zestawienia na Domodi https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/kurtki-damskie bo dużo łatwiej będzie upolować bardzo dobre okazje cenowe i od razu porównasz sobie różne modele i marki. Ja jestem fanką marki Tommy Hilfiger dlatego kupiłam sobie puchową czarną. Świetne wykonanie, no i upolowałam niezłą promocję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...