Skocz do zawartości
Forum

Zatkany odpływ


Rekomendowane odpowiedzi

Zatkany odpływ we wannie odetkałam octem i sodą. Miało być porządnie i z przytupem, więc poszły 4 paczki sody - wsypałam na sucho, zadbałam, by się soda wdostała w rurę i zalałam 4 butelkami octu. Zapienilo się porządnie, po 2 - 3 minutach usłyszałam chlupnięcie. Zator puścił, woda spływa teraz bajecznie  P.S. Octu nie trzeba podgrzewać, czy zagotować 

[reklama usunięta]

Poza tym można spróbować mechanicznie oczyścić ( jeśli jest to na przykład rura ze zlewu). 

No i zastanów się nad przyczynami zatkania odplywu. Bo jakieś przecież muszą być. 

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Na starym, wynajmowanym mieszkaniu miałam taki problem bardzo często. Już mnie to denerwowało. Teraz jak mam wreszcie swoje mieszkanie to jest zupełnie inaczej. Wymieniliśmy hydraulikę i zlew na nowy. Wybraliśmy zlewozmywak granitowy [reklama usunięta], który poleciła mi koleżanka. Jestem zadowolona z tego, że mam swoją kuchnię i dbam o jej eksploatację. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 1/8/2022 o 5:41 PM, Gość hanna w. napisał:

Na starym, wynajmowanym mieszkaniu miałam taki problem bardzo często. Już mnie to denerwowało. Teraz jak mam wreszcie swoje mieszkanie to jest zupełnie inaczej. Wymieniliśmy hydraulikę i zlew na nowy. Wybraliśmy zlewozmywak granitowy  [reklama usunięta], który poleciła mi koleżanka. Jestem zadowolona z tego, że mam swoją kuchnię i dbam o jej eksploatację. 

a ile takie zlewozmywaki granitowe [reklama usunięta] kosztują? słyszałam, że są bardzo drogie, choć trwałe 😞 czy nadal jesteś z niego zadowolona po dłuższym czasie? jestem ciekawa czy to co mówią producenci o braku odbarwień i zarysowań to faktycznie prawda

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...