Skocz do zawartości
Forum

Dieta ketogeniczna


Gość Arlamka

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to najlepsza i najprostsza dieta ever. Zasady są jasne i złamanie ich powoduje natychmiastowe wyrzucenie z ketozy a ponowne wejście w nią może trwać i tydzień. Lepszej diety nie spotkałam. Acz kolwiek przed przystąpieniem do niej polecam najpierw zdobyć odrobinę wiedzy. Początki mogą wydawać się trudne ale z czasem człowiek zaczyna ogarniać i uczyć się na własnych błędach. Zaczyna dostrzegać efekty w postaci np: ustąpienia trądziku czy spłaszczenia brzucha. Znika ospałość, sen jest twardszy i efektywniejszy przez co krótszy, spada waga i wiele, wiele innych. Jednym słowem polecam. 

https://sbiegacza.pl/2022/06/22/dieta-ketogeniczna-dla-poczatkujacych

Najlepiej zerknij sobie na stronę. Znajduje się tutaj opis zasad takiej diety. 

Odnośnik do komentarza

Ja po diecie ketogenicznej czułam się bardzo ociężała, nie była dla mnie. Zaczęłam stosować dieta do wykupienia online [reklama usunięta] i mam zdecydowanie więcej energii. Być może dieta keto komuś pomaga, ale ja mam z nią złe doświadczenia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo wysoko oceniany catering dietetyczny [reklama usunięta], bo na tej podstawie się właśnie wybiera na najpopularniejszym serwisie z ocenami diet ostatnio i rośnie, więc sensowna propozycja na dłużej. Jakość jedzenia nie spada po pewnym czasie. Jakbyś coś potrzebował zmienić to bez problemu się dogadasz.
[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

To czy keto jest zdrowe dla danej osoby, myślę, że  w dużej mierze zależy od organizmu. Uważam, że jak przed każdą inną dietą konieczne jest zrobienie badań. Co do samej diety to znam osoby, które na tej diecie schudły. Jedna dziewczyna pamiętam, że jadła tylko 2-3 posiłki 😐 dla mnie to jednak trochę za mało. Poza tym ona sama sobie gdzieś to układała. Najlepiej wybrać taką gdzie jest od razu dieta keto z jadłospisem  [reklama usunięta]. Przynajmniej wtedy wiemy, że jest ułożona jak należy.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...