Skocz do zawartości
Forum

Afrodyzjaki


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Straszna

No wlaśnie sama ostatnio wyczytałam o tych wszystkich afrodyzjakach i interesuje mnie czy działają czy nie. Od jakiegoś czasu mam problem z ochotą na seks. Niby jest okazja bo ostatnio często dzieciakami opiekuje sie mama ale po prostu nam się nie chce. Nie jest zdecydowanie tak jak było na początku zwiazku 😞

Odnośnik do komentarza
Gość marianna

Z naturalnych na pewno lubczyk czy czekolada, poza tym jako naturalne afrodyzjaki są traktowane owoce morza tak wiec jeśli lubicie to możesz przyrządzić na kolację ostrygi czy małże czy krewetki. z przypraw oprócz wspomnianego lubczyku takie działanie mają gałka muszkatołowa, kardamon czy papryczka chili. Na wieczór fajna bielizna oraz czerwone wino ( ale nie za dużo bo nadmiar może podziałać negatywnie zarówno na libido jak i na Twoje odczucia podczas uprawiania seksu). Z tych gotowych już polecam Sex elixir. Nie wierzyłam w działanie takich środków dopóki nie spróbowałam z ciekawości. I okazało sie, ze naprawdę bardzo mocno podnosi ochotę na seks. Zarówno u mnie jak i u niego! Czy przypadkiem stres nie jest u Was problemem? Powinniście na pewno spróbować go zmniejszyć bo moze znacznie obniżyć ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Straszna

Bardziej niż stres powodem jest zmęćzenie. Mamy małe dziecko, jest i tak o wiele lepiej niż wcześniej bo mamy pomoc ale i tak czasami padam po całym dniu na nos. Tak, że nie mam ochoty na współżycie. I zastanawiam się czym podkręcić atmosfere 🙂

Odnośnik do komentarza

Naturalne afrodyzjaki próbowaliśmy z mężem prychciliśmy cały dzień a gdy doszło co do czego to ...........dostaliśmy wzdęć i czar prysł. 😞 Zaczęliśmy szukać różnych testować cuda i zostaliśmy przy dwóch specyfikach na podniecenie. Mój mąż bierze godzinę przed seksem tabletki Prosent 600 sama czuję jak po nich dostaje takiego jakby to nazwać męskiej siły szczególnie to czuję jak dochodzi we mnie ma po nich bardzo duży wytrysk nie sądziłam że można to czuć w środku. Ja stosuję tabletki libido therapy ułatwiają mi dojście mam po nich lepiej nawilżoną pochwę i do tego czuję jakby takie szaleńcze pożądanie. Kilka godzin zabawy mamy po nich.

Odnośnik do komentarza

No właśnie z jednej strony mam ochotę sobie coś takiego zamówić żeby chociażby wypróbować jak to działa.Obejrzałam sobie ostatnio film w którym jednej osobie zostały wlane takie kropelki i nabrała totalnej ochoty na seks. I chciałabym przetestować na ile jest to jedynie fikcja filmowa a na ile coś takiego może działać na co dzień.Tylko po prostu obawiam się,ze będzie to fikcja i ochota na seks pojawi się jedynie w mojej głowie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, sama tak na początku myślałam,jednak potem ciekawosć przewazyła, szczególnie,ze opinie jakie przeczytałam były bardzo pozytywne tak wiec postanowiłam, że nie ma się co zstanawiać i sobie zamówiłam. Za pierwszym rzem ochota na seks super ale myślałam,ze to może placebo. Jednak za kolejnymi razami również miałam o wiele większa ochotę na seks. Tak więc moim zdaniem nie jest to tak zupełnie placebo i jednak środek działa.Wiadomo, że nie jest to rozwiazanie na co dzień ale raz na jakiś czas? Czemu nie.

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyno przeciez na swiecie jest tyle afrodyzjakow. Warto zrobic jakas kolacyjke romantyczna, a jako danie glowne bazowac na owocach morza, ktore posrod wielu osob uwazane sa za naturalne afrodyzjaki, z przypraw dobrze działaja na człowieka imbir czy lubczyk. Ewentualnie wspomniany tutaj sex elixir. Mamy, używamy na specjalne okazje. Afrodyzjak, wysokie obcasy i fajna bielizna i noc sprawdzona 🙂 Poza tym musi Cię twój partner pociągać bo jak nie pociąga to żaden afrodyzjak niepomoże.

Odnośnik do komentarza

hej,

W jaki sposób można urozmaicić seks z druga połówka? Pozycje dalej nas podniecają, próbujemy stałe nowych, ale chcielibyśmy spobowac coś jeszcze innego. Może znacie jakieś gry np ze obie osoby maja zawiązane ręce i mogą robic wszystko, tylko nie mogą siebie dotknąć, coś w tym stylu

Zastanawiam się nad gadżetami erotycznymi: https://redarena.pl/ Ale jakie możecie polecić? 

Odnośnik do komentarza

szukasz dla kobiety czy dla siebie ? to jest znaczna różnica bo nie ma afrodyzjaków działających na różne płcie. Jako trenerka personalna mogę powiedzieć że moje klientki stosują ten Feminam Libido możesz poczytać w internecie o tym preparacie ma egzotyczne zioła w składzie i z tego co słyszałam jest skuteczny. A faceci no cóż mój kolega z siłowni i partner mówi że biorą typowo na erekcję i libido jakieś tabletki o nazwie Prosent 600 ale nic więcej o nich nie wiem. Jak nadstawisz ucha tu i uwdzie zawsze czegoś ciekawego się dowiesz 😄

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/1/2024 o 1:46 PM, emiliawey napisał(a):

szukasz dla kobiety czy dla siebie ? to jest znaczna różnica bo nie ma afrodyzjaków działających na różne płcie. Jako trenerka personalna mogę powiedzieć że moje klientki stosują ten Feminam Libido możesz poczytać w internecie o tym preparacie ma egzotyczne zioła w składzie i z tego co słyszałam jest skuteczny. A faceci no cóż mój kolega z siłowni i partner mówi że biorą typowo na erekcję i libido jakieś tabletki o nazwie Prosent 600 ale nic więcej o nich nie wiem. Jak nadstawisz ucha tu i uwdzie zawsze czegoś ciekawego się dowiesz 😄

  

W dniu 24/1/2024 o 1:41 PM, emiliawey napisał(a):

ja biorę okazyjnie Feminam Libido. Jak na razie jestem zachwycona

To w końcu ty czy klientki biorą Feminam Libido?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...