Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o biust po porodzie?


Gość Marlina

Rekomendowane odpowiedzi

Biust to jedna z najbardziej istotnych części kobiecego ciała. Nikomu nie trzeba mówić, jak on oddziałuje na wyobraźnię facetów. Zadbane i jędrne piersi, a do tego otoczone gładkim dekoltem dodają nam niesamowitej pewności siebie. Niestety, ciąża i karmienie piersią zmieniają biust. Najczęściej na gorsze.
Co robicie, by zmiany te nie utrwaliły się, a po porodzie piersi szybko odzyskały dawną formę? Jak dbacie o piersi, by były piękne, zadbane i zdrowe?

Odnośnik do komentarza

Ja nie karmiłam ale moje piersi bardzo urosły w ciąży i są zdecydowanie bardziej obwisłe staram się troszkę wykonywac najprostsze cwiczenia i używam balsamu specjalnego do biustu no i prysznic zimy ciepły na zmianę.
I dobry stanik potrafi zdzialac cuda. Ogólnie kupiłam sobie tydzień temu tabletki na poprawę stanu biustu (mają ujędrniać i powiększać ale zobaczymy jak będzie).

Odnośnik do komentarza
Gość samaria

W ciąży smarowałam piersi [reklama usunięta] czy jak się to tam pisze i krem naprawdę pomógł. Mam kilka rozstępów, ale są one praktycznie gołym okiem niezauważalne. Generalnie jestem bardzo zadowolona z biustu swego. Trochę przydałoby się je ujędrnić bo są duże ale nie narzekam. Co do tabletek to jakie kupiłaś? Bo czytałam ostatnio i zastanawiałam sie czy to działa.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

kiedyś znajoma bokserka pokazała mi proste ćwiczenie na ujędrnienie składamy dłonie na wysokości piersi jak do modlitwy po czym kierujemy je w stronę klatki piersiowej i regularnie dociskamy do siebie dłonie 😄
czy działa???nie wiem nigdy nie byłam na tyle systematyczna by na sobie to wypróbować...
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy po porodzie zaczęłam chodzić na siłownię. Wszystkie efekty, które chciałam osiągnąć (poprawa jędrności czy zgubienie kilku kg) przekazałam mojemu   trener personalny [reklama usunięta] , który dopasował plan ćwiczeń i muszę po czasie przyznać, że naprawdę było warto — wszystkie zamierzenia zostały osiągnięte.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...