Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilka

wahania nastroju po odstawieniu antykoncepcji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilka

Czy zdarzało się u was, że po odstawieniu antykoncepcji pojawiły się dość mocne wahania nastroju, jakieś dziwne plamienia - niby w połowie cyklu wraz z pobolewaniami brzucha. Trochę się niepokoję, nic z tych rzeczy w trakcie brania tabletek nie bylo. Chcemy starać się o dziecko, nie wiem czy mam owulację, a podczas plamień to mi się odechciewa współżycia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...