Skocz do zawartości
Forum

Lekarz online dla dzieci i dorosłych


Gość Gośka

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam strony do zapisywania się na wizyty online z lekarzem. Mam w domu niemowlaka, więc profilaktycznie chciałabym mieć dostęp do lekarzy - specjalistów. Będę spokojniejsza. Ktoś może coś takiego polecić?

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiem4
17 godzin temu, Rafaella48 napisał:

Nic nie zastąpi normalnej wizyty stacjonarnej.

Owszem objawy choroby najlepiej skonsultować z lekarzem, a nie na grupie czy forum. Ale jeśli nie masz czasu, ja korzystam z witryny MojeZdrowie24 i w łatwy sposób kontaktuje się ze swoim lekarzem. W łatwy sposób otrzymuję potrzebne wskazówki oraz leki. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Rafał89
W dniu 31/5/2022 o 8:49 AM, Gość Krzysiem4 napisał:

Owszem objawy choroby najlepiej skonsultować z lekarzem, a nie na grupie czy forum. Ale jeśli nie masz czasu, ja korzystam z witryny MojeZdrowie24 i w łatwy sposób kontaktuje się ze swoim lekarzem. W łatwy sposób otrzymuję potrzebne wskazówki oraz leki. Polecam.

Używam często w podróży i polecam. Mogę zarejestrować się na wizytę online do lekarza specjalisty. To dobre wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży oraz jedno z lepszych rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina14010
W dniu 30/5/2022 o 3:12 PM, Gość Gośka napisał:

Szukam strony do zapisywania się na wizyty online z lekarzem. Mam w domu niemowlaka, więc profilaktycznie chciałabym mieć dostęp do lekarzy - specjalistów. Będę spokojniejsza. Ktoś może coś takiego polecić?

Ja osobiście polecam aplikację MojeZdrowie24, pozwala ona umówić się na z lekarzem na wideokonsultację, u mnie taka opcja sprawdza się super bo jest mega wygodna

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/7/2022 o 11:50 AM, Gość Jo_anna napisał:

Także bardzo polecam! Wybawienie dla każdych rodziców. Szczególnie, gdy maluch zachoruje w najmniej oczekiwanym momencie 🙂 Polecam.

A jak wygląda kwestia dostępności lekarzy i terminów, da się umówić wizytę w miarę szybko? Też mam malucha w domu i lubi niestety chorować 😕

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna567
W dniu 12/7/2022 o 8:31 PM, Gość Agatha napisał:

A jak wygląda kwestia dostępności lekarzy i terminów, da się umówić wizytę w miarę szybko? Też mam malucha w domu i lubi niestety chorować 😕

Według mnie zarówno liczba lekarzy specjalistów jak i wolnych terminów tej apce MojeZdrowie24 jest duża. Póki co nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty 😉 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/7/2022 o 10:30 PM, Gość Majka napisał:

O super, a czy ta apka MojeZdrowie24 dostępna jest również na AppStore, i czy działa sprawnie, nie zacina się podczas użytkowania?

Ta aplikacja to dla mnie totalne odkrycie, używam jej do umawiania wizyt ale przede wszystkim przechowuję tam moją całą dokumentację medyczną, bardzo ułatwia zarządzanie dokumentami

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/8/2022 o 8:31 PM, Gość MoreLove napisał:

Ta aplikacja to dla mnie totalne odkrycie, używam jej do umawiania wizyt ale przede wszystkim przechowuję tam moją całą dokumentację medyczną, bardzo ułatwia zarządzanie dokumentami

Też słyszałam wiele dobrego na temat tej aplikacji, bardzo pomaga mi w zarządzaniu dokumentacją medyczną.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/8/2022 o 8:31 PM, Gość MoreLove napisał:

Ta aplikacja to dla mnie totalne odkrycie, używam jej do umawiania wizyt ale przede wszystkim przechowuję tam moją całą dokumentację medyczną, bardzo ułatwia zarządzanie dokumentami

Ooo ciekawe rozwiązanie, w sumie przydała by mi się taka opcja, bo mam skłonność do gubienia dokumentów od lekarzy, a w jaki sposób ta aplikacja zarządza tymi dokumentami, jakoś się je przesyła?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Galitska napisał:

Ooo ciekawe rozwiązanie, w sumie przydała by mi się taka opcja, bo mam skłonność do gubienia dokumentów od lekarzy, a w jaki sposób ta aplikacja zarządza tymi dokumentami, jakoś się je przesyła?

Aplikacja MojeZdrowie24 umożliwia wskanowanie dokumentów za pomocą wbudowanej funkcji skanera. Bardzo wygodna opcja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22/10/2022 o 10:38 PM, Galitska napisał:

Ooo ciekawe rozwiązanie, w sumie przydała by mi się taka opcja, bo mam skłonność do gubienia dokumentów od lekarzy, a w jaki sposób ta aplikacja zarządza tymi dokumentami, jakoś się je przesyła?

Aplikacja MojeZdrowie24 posiada wbudowaną funkcję skanera która umożliwia wskanować wszelkie dokumenty do aplikacji, polecam wypróbować bo na prawdę jest to użyteczna funkcja. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...