Skocz do zawartości
Forum

Plamienie na początku ciąży


Gość Kat87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie. 

Od półtora roku starałam się o dziecko. W tym cyklu się udało.

Ostatnia miesiączkę miałam 20 kwietnia.

Zrobiłam test ciążowy 18 mają w dniu spodziewanej miesiączki - dwie krechy. Byłam na drugi dzień u ginekologa. Nic nie widział, bo za wcześnie. Test powtórzyłam wczoraj 27 kwietnia - dwie krechy.

Od wczoraj zauważyłam zabarwioną wydzielinę na papierze. Dziś to samo. Nie mam dodatkowych objawów. Trochę się stresuję. Lekarz jest na urlopie i wraca 14 czerwca. 

Co mogą oznaczać te plemienia? Może któraś z Pań takie miała i podpowie? 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę w tak wczesnej ciąży to może znaczyć wszystko - u mnie pojawiło się dość mocne krwawienie trwające 2 dni, myślałam że to spóźniony okres, dopiero potem zrobiłam test. U ginekologa okazało się że to 6 tc, serduszko bije, jest ok, ale ze wzgledu na te krwawienia/plamienia dostałam luteinę. Więc lepiej spytać lekarza, tego czy innego, bo co kobieta to inne „plamieniowe” historie.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Lili napisał:

Tak naprawdę w tak wczesnej ciąży to może znaczyć wszystko - u mnie pojawiło się dość mocne krwawienie trwające 2 dni, myślałam że to spóźniony okres, dopiero potem zrobiłam test. U ginekologa okazało się że to 6 tc, serduszko bije, jest ok, ale ze wzgledu na te krwawienia/plamienia dostałam luteinę. Więc lepiej spytać lekarza, tego czy innego, bo co kobieta to inne „plamieniowe” historie.

Dziękuję za podzielenie się ze mną swoim doświadczeniem. 

U mnie nie widać nic na wkładce. Widać tylko na papierze taki zabarwiony śluz. Nawet nie wiem jaki to kolor, ale chyba różowy, albo taki brudny czerwony. 🤷‍♀️

Mój ginekolog jest nieosiągalny wie chyba będę musiała w razie czego wybrać się na ostry dyżur. 

Odnośnik do komentarza

Byłam dziś na pogotowiu bo znowu na papierze widziałam zabarwioną wydzielinę. Najpierw badanie potem USG. Lekarka powiedziała, że nie widzi plemienia ani krwi. Stwierdziła że 6 tydzień 2 dzień. Zarodek żywy. Na wszelki wypadek mam stosować luteine dopochwowo 2 razy dziennie. Po 6 godzinach znowu zobaczyłam na papierze zabarwioną wydzielinę. Zastanawiam się czy to przez badanie USG. Chyba oszaleje... 

Odnośnik do komentarza

Też miałam na początku ciąży plamienia i okazało się,że mam torbiel na jajniku. Jedna lekarka powiedziała mi,że ciąża jest zagrożona 🤦nie potrafiła powiedzieć że to torbiel...

Takie plamienia zdarzały mi się kilka razy. Moja lekarka przepisała mi duphastan i luteinę.

 

Moja córeczka skończyła właśnie 8 miesięcy 😀

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Anka22 napisał:

Też miałam na początku ciąży plamienia i okazało się,że mam torbiel na jajniku. Jedna lekarka powiedziała mi,że ciąża jest zagrożona 🤦nie potrafiła powiedzieć że to torbiel...

Takie plamienia zdarzały mi się kilka razy. Moja lekarka przepisała mi duphastan i luteinę.

 

Moja córeczka skończyła właśnie 8 miesięcy 😀

Moje gratulacje🎉🎊

Ja w sumie jeszcze nie wiem skąd te plamienia. Mój ginekolog wraca 14 czerwca i od razu do niego idę. Może on mi to jakoś wyjaśni. Na ten moment luteina dwa razy dziennie i odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie czekała na ginekologa tak długo,poszłabym do innego. Zawsze jak cos mnie nie pokoiło szłam do innego jeśli mojego lekarza nie było.

Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

 

Też miałam na początku ciąży plamienia i okazało się,że mam torbiel na jajniku. Jedna lekarka powiedziała mi,że ciąża jest zagrożona 🤦nie potrafiła powiedzieć że to torbiel...

Takie plamienia zdarzały mi się kilka razy. Moja lekarka przepisała mi duphastan i luteinę.

 

Moja córeczka skończyła właśnie 8 miesięcy 😀

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Anka22 napisał:

Ja bym nie czekała na ginekologa tak długo,poszłabym do innego. Zawsze jak cos mnie nie pokoiło szłam do innego jeśli mojego lekarza nie było.

Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

 

Też miałam na początku ciąży plamienia i okazało się,że mam torbiel na jajniku. Jedna lekarka powiedziała mi,że ciąża jest zagrożona 🤦nie potrafiła powiedzieć że to torbiel...

Takie plamienia zdarzały mi się kilka razy. Moja lekarka przepisała mi duphastan i luteinę.

 

Moja córeczka skończyła właśnie 8 miesięcy 😀

Dziś na pogotowiu lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku. Zarodek widoczny, żywy. Zapobiegawczo luteina dwa razy dziennie i odpoczynek. Mam nadzieję, że to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...