Skocz do zawartości
Forum

Drzwi zewnętrzne aluminiowe - gdzie kupić?


Gość kamillysek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamillysek

Gdzie warto kupić drzwi zewnętrzne aluminiowe? Od razu mówię - markety budowlane odpadają. Szukam spośród polskich producentów. Znajomi polecali Aluhaus, ale też o innych słyszałem jak np. Horman. Możecie mi doradzić?

Odnośnik do komentarza
Gość ratownik

Skoro znajomi polecają to warto posłuchać 😉 Też słyszałem sporo dobrego o Aluhaus, jednak u nas jeszcze chwilka zleci zanim będziemy mogli zamawiać drzwi zewnętrzne, bo mamy obsuwę na budowie. Póki co pobawiłem się troche w konfiguratorze na https://www.aluhaus.com.pl/ i wybrałem wstępnie drzwi. Zobaczymy jeszcze po wakacjach będę mógł zamawiać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jeremiah

Drzwi aluminiowe z Aluhaus mam drugi rok i jestem zadowolony. Nie powiem, jaki to model bo już nie pamiętam. Na pewno mam pochwyt po obu stronach, 4 przeszklenia i lustro weneckie w tych otworach. Jakościowo polecam bardzo!

Odnośnik do komentarza

Też bardzo chciałam pochwyt, tak pięknie wygląda. Całe szczęście zdecydowałam się na klamkę. Mam prawie 2letne dziecko I nie widzę możliwości samodzielnego korzystania z drzwi z pochwytem.

W sprawie doboru odpowiednich drzwi zewnętrznych oraz montażu, polecam kontakt z firmą:

https://oknaprim.pl/drzwi-zewnetrzne/

Mają duże doświadczenie. Pamiętajcie, ze montaż jest tak samo ważny jak sama firma oferująca drzwi. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym w życiu nie puściła dziecka samego na podwórko w tym wieku, wiec tutaj pochwyt bardziej odpowiedni. Poza tym drzwi aluminiowe trzeba mieć siłę by popchnąć i otworzyć, także takie małe dziecko nie wyjdzie raczej. Aluhaus ma ciekawą ofertę, przejadę się do ich salonu. Mam całkiem niedaleko. 

Odnośnik do komentarza

a może drzwi stalowe? Ja mam u siebie drzwi stalowe kupowane z KMT i są super. Bardzo fajnie pasują do pasywnych nowoczesnych domów. Dużo kolorów i modeli do wyboru. 
Mam model supertherm 90 - to jedne z najlepszych drzwi w ofercie. Są energooszczędne - bardzo dobrze izolują ciepło  o czym przekonalismy się w zimie.

Ja polecam je bardzo
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...