Skocz do zawartości
Forum

Czy taki okres może być oznakiem ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wczoraj rano (15.05)  zaczęła mi się miesiączka czyli dzień wcześniej niż była zaplanowana, obudziłam się z całymi zakrwawionymi spodenkami i majtkami, było dużo krwi, lecz jednak przez całą resztę dnia uspokoił się i przez cały dzień zmieniłam tylko 2 razy podpaske, szczerze nie pamiętam też jak przebiegał mój poprzedni okres i dlatego mam obawy. U mnie bóle podczas miesiączki występują tylko pierwszego dnia i są dość bolesne, ból w okolicy podbrzusza i ból wzdłuż kręgosłupa. Tym razem też tak było ale były krótsze tzn nie cały dzień. Mam też sporą zgagę. Waszym zdaniem jest możliwość że to plamienie implantacyjne i jestem w ciąży? Dodam, że nie mam też śluzu tak jak zawsze go nie mam podczas okresu, kolor mnie trochę intryguje bo na początku był ciemny czerwony wchodzący w czerń a potem razem z uspokojeniem się krwawienia zaczął się kolor jasny czerwony wpadający w róż. Jest go mało a podczas oddawania moczu gdy się podcieram jest go nawet sporo. Piersi tak samo zachowaly sie jak zawsze na poczatku okresu, czyli przestaly byc tkliwe i nabrzmiale. Proszę o pomoc bo się stresuję bardzo a test ciążowy zrobie dopiero pod koniec dnia.. Jeszcze drugie pytanie to czy jeżeli to nie jest objaw ciąży to czy taki lekki okres może być spowodowany stresem lub przez wyczerpanie? (czyli przez mala ilosc snu lub czasem ich brak), ostatnio miałam sporo pracy i ciągle zarywam nocki i kłade się spać nad ranem lub w ogóle. Dziekuję z góry wszystkim za pomoc. Zdjęcie dodane nie jest moje ale mój okres wygląda tak samo tylko troszkę go mniej. 

 

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...