Skocz do zawartości
Forum

Dzień Matki - prezenty


Gość Zonia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja sobie i swojej mamie sprawię kilka kosmetyków do pielęgnacji. [reklama usunięta] są na promocji niektóre kremy i sera, które lubimy z mamą, więc to będzie dobra okazja to uzupełnienia zapasów 😉 Na pewno wleci coś do pielęgnacji [reklama usunięta]. Zastanawiam się nad jednym z retinolem i drugim z kofeiną

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość lambrossia

moja mama dostanie kosmetyki [reklama usunięta] - balsamy do ciała, masełka, kremy do rąk, twarzy. boję się że sama przesadzę z wydatkami 😂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja mam dwojke dzieci, corke i syna. Od kiedy sa pelnoletni dostaje od nich jeden dzien razem. Jeden z corka i jeden z synem. Babskie przyjemnosci: spa, fryzjer, kosmetyczka, obiad…z synem kino/teatr, koncert, jakas wystawa, obiad (czesto on gotuje cos specjalnego dla mamy)

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zgadzam Dominikakr z nią, że perfumy to jeden z najlepszych prezentów! ❤️Ja w zeszłym roku dostałam w prezencie perfumy Yves Saint Laurent Black Opium [reklama usunięta] . Są piękne, zapach długo utrzymuje się na ubraniach. Do tej pory nie byłam fanką takich "korzennych zapachów", ale te przypadły mi do gustu. Podoba mi się również sam flakon😍

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...