Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Liwia - Mama aniolka

Miesiączka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny

6 miesięcy temu poronilam naturalnie w 11tc.

Po 7tygodniach dostalam @. Z meżem zdecydowaliśmy się na ponowną próbę staram. Cykle mamy regularne 26-29dni. Tylko że zanim @ się rozkręci to przez piersze 2-3 dni delikatnie plamie A potem sie zaczyna(5dni).

Przed poronieniem było zupełnie inaczej, bez żadnych plamien, @ przychodzila i tylko zmieniała intensywność już tego samego dnia.

I teraz moje pytanie. Jak mam liczyć dni? Od pierwszego dnia plamien czy od dnia gdy miesiączka robi się bardziej intensywna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłaś u gina sprawdzić czy wszystko jest ok? Warto się przebadać, żeby być pewnym, że ciało (zwłaszcza macica) jest gotowe na kolejną ciążę. Gin może też sprawdzić na usg jak dojrzewają jajeczka i wtedy się łatwiej wstrzelić z dniami płodnymi.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zaraz po poronieniu na kontrolnym badaniu Pani dr powiedziała że jestem bardzo plodna i praktycznie fizycznie już gotowa na kolejne dziecko. Może fizycznie tak ale nie psychicznie. 

Wizytę teraz mam wyznaczoną na 22.05 plus minus w połowie cyklu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś jest 27dc ja plamie od wczoraj i leci tak jakby chciało A nie mogło...I tak jest od 5 miesięcy.

Więc czy 1 dzien plamien mam uznać za nowy cykl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anika

może warto skorzystać z pomocy pomocniczego urządzenia do wyznaczania dni płodnych, ja używałam termometru owulacyjnego MySense i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...