Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Laura

Dziecko nie chodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Laura

Witam serdecznie piszę bo bardzo niepokoje się że moja córeczka która ma rok i prawie 4 miesiące niechce chodzić, owszem przy meblach tak z pchaczem też oraz za rączki ale już nie tak chętnie.Stoi sama dość stabilnie czasem zrobi z cztery chwiejne kroki po namowach ale na tym się kończy.Bardzo denerwuje się gdy stawiam ją na nóżki i próbuje zachęcać odrazu pada na kolanka i raczkuje z prędkością światła.Dodam że raczkować zaczęła późno bo dopiero dwa tygodnie przed roczkiem.Czy powinnam udać się z nią już do lekarza? Ogólnie jest bardzo ruchliwa wszędzie wejdzie i zejdzie tylko z chodzeniem jest na bakier 😥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pomocny obserwator

Hej, 

Nie wiem czy Ci uspokoję, ale moja siostra ma tak samo z synkiem. Na roczek zaczął raczkować, obecnie ma już 18 miesięcy i nie chodzi. Właśnie postanowiła umówić go do rehabilitanta. Taka wizyta Wam nie zaszkodzi, a bardzo uspokoi. 

Pamiętaj!

Jeżeli się martwisz, zawsze lepiej sprawdzić. To twoje dziecko i twoja decyzja. Jednak pisząc ten post, sama dajesz nam do zrozumienia, że coś jest nie tak więc prawdopodobnie komentarzem typu "będzie ok" wcale Cię nie uspokoją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój syn chodzi sam od kiedy skończył 16 miesięcy, przez 4 miesiące chodził tylko przy meblach i za rękę. W momencie, gdy nie mogłam do niego podejść i wziąć go za rękę - sam poszedł. To był bodziec który był mu potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...