Skocz do zawartości
Forum

Dziecko nie chodzi


Gość Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie piszę bo bardzo niepokoje się że moja córeczka która ma rok i prawie 4 miesiące niechce chodzić, owszem przy meblach tak z pchaczem też oraz za rączki ale już nie tak chętnie.Stoi sama dość stabilnie czasem zrobi z cztery chwiejne kroki po namowach ale na tym się kończy.Bardzo denerwuje się gdy stawiam ją na nóżki i próbuje zachęcać odrazu pada na kolanka i raczkuje z prędkością światła.Dodam że raczkować zaczęła późno bo dopiero dwa tygodnie przed roczkiem.Czy powinnam udać się z nią już do lekarza? Ogólnie jest bardzo ruchliwa wszędzie wejdzie i zejdzie tylko z chodzeniem jest na bakier 😥

Odnośnik do komentarza
Gość Pomocny obserwator

Hej, 

Nie wiem czy Ci uspokoję, ale moja siostra ma tak samo z synkiem. Na roczek zaczął raczkować, obecnie ma już 18 miesięcy i nie chodzi. Właśnie postanowiła umówić go do rehabilitanta. Taka wizyta Wam nie zaszkodzi, a bardzo uspokoi. 

 

 

Pamiętaj!

Jeżeli się martwisz, zawsze lepiej sprawdzić. To twoje dziecko i twoja decyzja. Jednak pisząc ten post, sama dajesz nam do zrozumienia, że coś jest nie tak więc prawdopodobnie komentarzem typu "będzie ok" wcale Cię nie uspokoją.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...