Skocz do zawartości
Forum

Bardzo spokojne dziecko


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Witam, synek 19 miesięcy od jakiś 3 tygodni zauważyłam ze jest bardzo spokojny, nie szaleje tak jak wcześniej , nie wygłupia się . Jak tylko zniknę mu z oczy zaraz przychodzi i ciągnie mnie za rękę żeby iść z nim do pokoju. Zwykle bawi się autkami, układa klocki albo operuje kuchenką ( często coś mi podaje żebym zrobiła). Chodzi do żłobka od 9 miesięcy , Panie mówiły ze wszystko w porządku . Na placu zabaw podchodzi do dzieci, przygląda się , czasem na swoj sposób próbuje się bawić . Za to jak pojedziemy do dziadków w ogóle się nie uśmiecha , ciągnie albo jedną osobę albo druga za rękę i gdzieś prowadzi. Niewiele tez mówi mama, tata, lala, ciocia, auto, daj. Proste polecenia typu schowaj buty, połóż misia na stole wykonuje. Umie wskazać części ciała i niektóre przedmioty. Jak go coś na zewnątrz zaciekawi ( zwykle samochód albo pies ) pokazuje palcem ale nie spogląda w moja stronę . Od dwóch dni ciagle chce żebym była przy nim, ostatnio ładnie sam zasypiał a dziś trzeba go było trzymać za rączkę dopóki nie zasnął bo był płacz . O co może chodzić ? Martwię się ta cała sytuacja 😢

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...