Skocz do zawartości
Forum

Straszne bóle brzuszka


Gość Nicola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nicola

Mały ma niecałe 2 tygodnie od samego początku jesteśmy na mleku modyfikowanym Hipp Pre Ha Combiotik, od pierwszych dni miał jakiś tam problem z brzuszkiem ale to normalne że musi się wszystko rozwinąć i przystosować, po pierwszych kolkach zaczęliśmy dodawać do mleka Lefax, kolki przeszły odrazu nie ma już od tygodnia. Ale od jakiś 4 dni bardzo boli go brzuszek, położna i lekarka mówią że to normalne ale może ktoś ma jakieś jeszcze sposoby na powietrze w brzuszku. Je normalnie co 2-3 godziny różnie ok.80 ml czasem mu się zdąży mniej około 40-60 ml. Przy każdym karmieniu już zaczyna się prężyć i puszczać bączki  do tego kupka, oczywiście normalna musztardowa papka. Więc mamy kupkę praktycznie prawie zawsze przy jedzeniu więc wciągu dnia i nocy trochę się tego zbiera. Odbija mu się różnie raz tak raz trzeba wyczekać ale nawet jak mu się odbije odrazu to i tak około od 10 min do godziny po jedzeniu zaczyna się okropnie  prężyć okropny płacz i próbowałam wszystkiego na plecy masować, na plecy klepać od dołu do góry, na bok masować lewą stronę, masowanie brzuszka, rowerek nic nie pomaga oczywiście to przechodzi po około 30 - 40 min ale przez ten czas nie mogę już patrzeć jak się męczy bo to jest tak jak pisałam przy każdym posiłku od tych kilku dni 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...