Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze snem


Gość Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja 9 miesięczna córka praktycznie nie śpi. Ciągle pobudki w nocy potrafi obudzić się i 10 razy czasami przebudzi się i nie śpi 2 godz i płacze. W ciągu dnia śpi 2 razy po 30 min . Jesteśmy z mężem wykończeni może ktoś miał tak trudny przypadek i coś pomogło?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Jeżeli problem nie jest natury medycznej, to może źle dobrany materacyk w łóżeczku? U nas było tak, że mały spał z nami, a po odłożeniu do łóżeczka był płacz i kombinacje. Materacyk miał najzwyklejszy, bo myśleliśmy, że wszystkie materacyki dla dzieci są takie same. Ale jednak nie. Poszukaliśmy i kupilismy materac Dobranocka od Hilding. Oczywiście problem nie minął całkowicie, ale mały o wiele łatwiej zasypia sam, wydaje mi się, że jest mu wygodniej. Na wcześniejsze 7 na 7 nocy przespanych z nami, teraz śpi z nami tylko czasami podczas zasypiania, a jak jest przekładany do łóżeczka to się nie budzi. To serio ogromna różnica, a zmieniany był tlyko materacyk. Polecam innym mamom!

Odnośnik do komentarza

Przyczyn pobudek dziecka, może być wiele. Jednak na początku, warto zacząć od podstaw. Dzieci często się budzą same przez siebie, ponieważ są bardzo ruchliwe w nocy. Wystarczy, że rączką się uderzy o główkę i już po śnie. Z mojej strony, polecam kupić śpiworek do spania. Ważne, by były wykonany z dobrej jakości materiału. Z mojej strony mogę polecić śpiworki z sklepu Mulinek, szczególnie chodzi mi o te, produkowane z babusa. Śpiworek, trochę skrępuje ruchy dziecka, dzięki czemu pobudek będzie mniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...