Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość martyna-ka

Podolog Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martyna-ka

Witam Was,

Nie wiem, czy to problem dermatologiczny czy bardziej już potrzebuję pomocy podologa. Otóż mam poważny problem z twardą skórą na stopach, pięty są jak kamień, do tego wrastające paznokcie. Ktoś mi doradzi, sprawdzonego podologa w Przemyślu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kotomaniaczka

Moja droga łączę się w bólu - miałam ten sam problem. Natomiast mam też dobrą wiadomość, możesz się tego pozbyć 😉 Ja chodziłam do podologa właśnie w Przemyślu. Dostałam namiar od koleżanki na Instytut Podologiczny. Słyszałaś o nich? Znajdują się na ul. Grunwaldzkiej 26. Mili i profesjonalni lekarze, duża wiedza, specjalistyczny sprzęt no i co najważniejsze zauważalne efekty. U mnie z wizyty na wizytę było lepiej, a byłam już podłamana. Z paznokciami było ciężej niż ze skórą, ale już widzę znaczną poprawę. Mega polecam, daj znać jak tam 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta Małczak

Ja też chodziłam do podologa na Grunwaldzką do Instytutu Podologicznego. Mega polecam, fachowe podejście, duża wiedza i odpowiednie wyposażenie tej placówki. Jestem już na końcu leczenia wrastających paznokci i bardzo szybko udało mi się uzyskać zadowalający efekt. Koleżanka z kolei chodzi tam na haluksy i będzie miała zabieg ich usunięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna-ka

Cześć, 

Wracam do Was, żeby Wam podziękować za polecenie Instytutu Podologicznego w Przemyślu. Pomogli mi z moim schorzeniem. Będę jeszcze trochę chodzić na wizyty, ale już jest duża poprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marsala

Ja byłam tam na razie na 1 wizycie, ale spodobało mi się konkretne podejście. Przede wszystkim ktoś dał mi wreszcie nadzieję na pozbycie się choroby stóp, z którą walczę ponad rok i chodzę o lekarza do lekarza. Juz przeszłam dermatologów i innych podologów, pomysłu zero. Tutaj wreszcie konkrety, wierzę że będzie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michalina
W dniu 3/6/2022 o 2:12 PM, Gość martyna-ka napisał:

Cześć, 

Wracam do Was, żeby Wam podziękować za polecenie Instytutu Podologicznego w Przemyślu. Pomogli mi z moim schorzeniem. Będę jeszcze trochę chodzić na wizyty, ale już jest duża poprawa 🙂

Super, że jesteś zadowolona. Ja również. Z grzybicą stóp i paznokci walczyłam długo, ale tylko leczenie w Instytucie dało efekty, takie, że wreszcie mam zdrowe stopy. Uwierzcie mi okropna przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...