Skocz do zawartości
Forum

Jasnowidz - korzystał ktoś?


Gość Benia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad skorzystaniem ze wsparcia jasnowidza w sprawach sercowych/związkowych... teraz pytanie do Was, czy macie jakieś doświadczenia z takimi usługami? Może korzystałyście z porad wróżki albo tarocistki? Jestem ciekawa.

Odnośnik do komentarza

Ja z tarota nie korzystałam, ale z porady jasnowidza tak, przy czym w sprawach biznesowych a nie sercowych [reklama usunięta], także może pomoże 😉 Wiadomo, że trzeba podchodzić do tematu z dystansem. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka korzystała z porad maga [reklama usunięta], on ponoc jest dobry w te klocki, ale sama nie wiem. Ja jakoś nie jestem do końca przekonana czy warto znać swoją przyszłość. Moze lepiej żyć w słodkiej nieświadomości.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Na pewno jak już warto wybrać sprawdzonego jasnowidza o dużym doświadczeniu i świetnych rekomendacjach.  [reklama usunięta] w mojej ocenie był to bardzo dobry krok, tym bardziej że byłam w momencie kiedy znalazłam się na rozdrożu i nie wiedziałam co warto zrobić w życiu zawodowym i sprawach miłosnych. Warto spróbować, pozdrawiam serdecznie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...