Skocz do zawartości
Forum

Krosty na tułowiu u dziecka


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata   

Gość Agata

Witam,mam problem z córką. Choruje od  miesiąca. Corka ma niespełna 2 lata. U mojego taty,z którym mieszkamy wymaz wyszedł pozytywny na obecność covida to 02.12.2012r. Corka dostala jakieś dziwne ropne krosty w okolicy boków tulowia,nie gorączkowała,miala osłabiony apetyt,nie drapała się. 07.12.2021r. Miałam teleporade,po wysłaniu zdjęć Pani dr stwierdziła ospe. Zalecenia: poxcilin 3xdziennie i kapiel z nadmanganianem potasu. 12.12.2021r. U córki wynik pozytywny- sama zgłosiłam mala na wymaz. 14.12.2021r.wizyta U pani dr,która stwierdziła covida. Krost coraz wiecej w okolicach tulowia,corka zaczęła się drapała nawet w nocy. 16.12.2021r. Wizyta u pani dr,stwierdziła covid I swierzb. przepisała infectostabs 1raz U córki i U wszystkich domownikow,panie i prasowanie, dezynfekcja mieszkania, to co mogłam wywaliłam,kapiel 2xdziennie. Stosowałam nawet płyń Lizol. 23.12.2021r. Krosty pojawiły pojawiły w okolicy pupy i ud, kontrol i pani dr stwierdziła że wirus jest jeszcze w domu. 30.12.2021r.poszlam prywatnie do dermatologa, pani dr podejrzewa ospe,przepisała heviran 4xdziennie i masc vratizolin 2zdziennie. Efekty słabe, co mam robić? Gdzie szukać pomocy? Prosze o pomoc. Corka ani razu nie gorączkowała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...