Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi ciąża 10 tc.


Gość Lil

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy miałyście cały czas ból piersi w ciąży? Ja właściwie najbardziej przy dotyku sutki, tak to nie jest to mocno dokuczliwe. A dziś dotykam sutki i nie czuję bólu. Trochę się martwię. W zeszłym roku poroniłam, ciąża obumarła w 8 tc. wtedy też przestały mnie boleć piersi. Obecnie jestem w 10 tc. Wizytę u lekarza mam za tydzień, nie chcę panikować, bo pewnie jestem teraz przewrażliwiona, może to normalne że raz bolą mniej raz bardziej. Zdarzało Wam się, że któregoś dnia Was nie bolały, a wszystko było dobrze?

Odnośnik do komentarza

Tak zdarza się. Obecnie jednego dnia i coś mnie zaboli w podbrzuszu, innego dnia mam ból piersi a innego mdłości a czasami wszystko naraz. 
Zamartwianie nic nie daje. Mówię z własnego doświadczenia:

-przedwczesny poród w 23tc w ciąży bliźniaczej z uwagi na zarażenie w szpitalu bakteria powodująca przedwczesny poród, w szpitalu leżałam bo ciagle leciała ze mnie krew jak z kranu bo ciagle pojawiały się krwiaki w macicy (dzieci nie ratowano choć były zdrowe ale za małe),

-poronienie w 8tc, 

- poród zatrzymany zakończony cesarka w 2020 z której mam pięknego zdrowego syna, 

- obecnie kończę 7tc. 
Za każdym razem szalałam ze strachu i chodziłam po lekarzach jak tylko coś mi się działo i jak widać nie miałam za bardzo wpływu na koniec danej ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...