Skocz do zawartości
Forum

Aborcja


Gość izkass

Rekomendowane odpowiedzi

temat aborcji jest generalnie ciezko. A jak dla kogos nie jest, to znaczy, ze taka osoba... nie wiem, jest pozbawiona uczuc? Sytuacje sa rozmaite i nie mam zamiaru bron Boze nikogo tutaj stygmatyzowac. Dla mnie jednak aborcja to bylaby taka totalna ostatecznosc. Bo też wiem, ze jest sporo osob, ktore wrecz marza o dziecku, a nie moga miec wlasnej pociechy

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Posiadamy tabletki które pozwolą przejść pełna i bezpieczna kuracje dyskretnie 
w domu bez nadzoru lekarza.Tabletki są w pełni orginalne w orginalnych blistrach aptecznych. 
Orginalnośc jest gwarancja Twojego bezpieczenstwa jak rowniez gwarantuje powodzenie zabiegu.
Jestemdo Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i służe fachowym wsparciem medycznym Kontakt 512 204 076 Justyna.
Realizujemy wysylki kurierskie na terenie całego kraju jak rowniez odbior osobisty

 

 

Odnośnik do komentarza

Rozmowa na temat aborcji jest bardzo złożona i często prowadzi do gorących dyskusji. Ważne jest, aby pamiętać, że każda sytuacja jest indywidualna i wymaga uwzględnienia wielu różnych czynników. Warto szukać zrozumienia i empatii wobec różnych perspektyw, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy.

 

 

Edytowane przez Wywijaska
Reklama
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...