Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ulka

Kosmetyki pielęgnacyjne na łuszczycę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ulka

Cześć 🙂 czy w czasie uśpienia łuszczycy można stosować normalne kosmetyki np z drogerii? Ktoś używa? Boli mnie to że tyle jest wspaniałych kosmetyków a ja ich nie mogę używać 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja bym nie ryzykowała a już szczególnie w rosmanie :P nie wiem jaki masz przebieg choroby ale to nie są produkty dla nas, alergizuje prawie wszystko. Ale jeśli szukasz czegoś do pielęgnacji twarzy co nie wygląda jak lek to może coś Alona Schechter ? Są przebadane dermatologicznie ale przy tym to normalne kosmetyki do demakijażu czy kremy do twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No trochę drogie ale to dobra pielęgnacja, a tyle też kosztują dobrej jakości kosmetyki, a te są jeszcze z Australii. Jesli chcesz taniej to w centrumluszczycy.pl zestawy wychodzą taniej. Ja używam olejku i kremu 50 ml - sa dobre do codziennej pielęgnacji i przede wszystkim nie szkodzą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Różyczka

Kochana ja ci szczerze odradzam eksperymenty z tanimi kosmetykami. Nie ma co, nabawisz się nawrotu. Mówię Ci to z doświadczenia. Lepiej nie kusić losu. Kupuj tylko kosmetyki przeznaczone dla osób z łuszczycą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Filemona

Drogo i niedrogo. Możesz ryzykować krem drogeryjny za 20 zł i mieć nawrót choroby do leczenia. A możesz wydać 50 i nie mieć tego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madziex

Dziewczyny wcale nie drogo, ja zwykły krem nawilżajacy ale dobry kupuję za 190 zl. Alona Schechter to dobra marka bezpiecznych kosmetyków 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwikk

Przy łuszczycy używam Masła kokosowego Pahwash z mango, mega nawilża. Oryginalne zamawiam zawsze w sklepie Pachnąca Kraina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madziex

A jeszcze dodam inną firmę produkującą dobre kosmetyki - Amase. Znasz? Polecam tonik do twarzy jest cudowny przynosi fajną ulgę skórze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka

Już znam kupiłam ten tonik w Centrum Łuszczycy ze względu na cenę. Dobry jest i faktycznie pomaga lekko zredukować zmiany na ciele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli również jesteś zainteresowana porządnymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy, to myślę że warto zwrócić uwagę na la roche posay toleriane serum. Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii, a akurat na stronie sklepu drogeriadrzdrowie.pl jest w dobrej cenie, więc myślę że to byłaby dobra okazja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...