Skocz do zawartości
Forum

Szare upławy, 8 tydzień


Gość Lil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 8 tyg. ciąży. Biorę luteinę dopochwowo. Zawsze wypływała w kolorze biały, a dzisiaj jest koloru ciemno szarego. Dziewczyny czy któraś z was tak miała? Może to szare upławy i przez to luteina wypłynęła szara. Co może taki kolor oznaczać w ciąży? Wydaje mi się, że nie mam żadnego stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem, dzisiaj wieczorem jadę na wizytę. Dodatkowo boli mnie podbrzusze, ale ponieważ podbrzusze, brzuch , jajniki, wszystko to mnie boli od początku ciąży nie przejmowałam się tym tak, bo lekarz powiedział, że to normalne. Tylko teraz boli mnie jakoś mocniej chyba i to plamienie, właściwie dzisiaj mi się wydają brązowe, ale nie czerwone, takie bardziej szaro-brązowe. 

Odnośnik do komentarza

Na szczęście wszystko dobrze, teraz już nic nie mam i lekarz też nic nie widział. Nie wiem skąd jednego dnia coś takiego się pojawiło, właściwie to były takie szarawo-brązowe, lekarz mówi że może przy wkładaniu luteiny jakieś naczynko pękło. W sumie przyczyna niewyjaśniona, ale najważniejsze że wszystko dobrze. Pół roku temu poroniłam w 8 tygodniu, więc teraz więcej strachu że wszystkim mam. A brzuch sama nie wiem, mnie boli cały czas raz mniej raz bardziej, raz podbrzusze, raz koło jajników, raz ciągnie, ale za każdym razem jak jestem u lekarza to z dzieckiem wszystko dobrze, lekarz mówi że macica się rozciąga i też tak czytałam.

Odnośnik do komentarza

Lekarz nic nie mówił o tabletkach przeciwbólowych np. no-spie, a ja też póki wytrzymuję to wolę nic nie brać. Jak ma boleć może boleć, byle dzidziusiów nic nie było. Trochę mnie martwią te bóle podbrzusza trochę podobne jak przy miesiączce, wydaje mi się że to nie są rozciągające. Najbardziej mnie boli kiedy się schylam. No ale jak wszystko z dzidziusiem jest dobrze to chyba nie ma się czym martwić. 

Odnośnik do komentarza

Lil, ból nie jest dobry i nie warto na siłę go przetrzymywać, bo wydziela się wtedy "zły hormon", który dostaje się do krwi dziecka, dlatego tyle się mówi o tym, żeby się nie denerwować, bo dziecko też to czuje. Oczywiście to kwestia indywidualna.
A No-spa to chyba najbardziej popularny lek u ciężarnych, działa rozkurczowo i przynosi ulgę przy takich bólach pachwinowych czy podbrzusznych. W każdej ciąży ją brałam, bardzo mi pomogła. Oczywiście warto najpierw zapytać gina o jej zastosowanie.
Może warto wybrać się do innego gina i skonsultować swoje obawy.

Odnośnik do komentarza

Nigdy w ciąży nie miałam bólu podbrzusza czy jajników, chyba wybrałabym się do innego lekarza i dopytała. 

Czytałam kiedyś i pisało że to może się pojawić w dniach w których powinna być 1 menstruacja, z innymi informacjami o bólu podbrzusza się nie spotkałam

Odnośnik do komentarza

Ja tak miałam ze po wyjęciu aplikatora zauważyłam na nim ze śluz jest szary, a zwykle był biały, kremowy. Poszłam do gina, zrobiła mi wymaz na wszystkie bakterie i wszystko jest Ok. Dziś rano usiadłam na kibelek i wypłynęły szare upławy. Drugi raz widzę ze to ma kolor szary a nie biały. Zastanawiam się czy to zależy od tego jak głęboko wkładamy tabletkę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...