Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy przed miesiączką i blada kreseczka


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie otóż miesiączka powinna nadejść w poniedziałek 31.01, wczoraj coś mnie tknęło i wieczorem zrobiłam test ciążowy super czuły 10mlU/ml i ku mojemu zdziwieniu gdyż byłam przekonana, że wynik będzie negatywny zauważyłam bardzo bladą drugą kreskę (prawie nie zauważalna). Kreskę widziałam zaraz po 2minutach i widzę ją taką samą do teraz. Test leży i widać że coś tam przebija bardzo delikatnie na bardzo jasny różowy kolor.Bralam test również pod różnym kontem i nie zależnie czy leży czy nim obracam kreseczka jest zauważalna. Nie dawało mi to spokoju i kupiłam dziś drugi test tej samej firmy oraz innej firmy i wykonałam go przed chwilą (niestety znowu nie z porannego moczu). Dzisiejszy test ma czułość od 25mlU/ml i na nim nie widać nic. Jest negatywny sprawdzałam z każdej strony i nic nie widać, nic nie przebija. Ale na teście tej samej firmy co wczoraj znowu jest to samo... Tak samo blada kreseczka jak na wczorajszym teście. Zmierzyłam też sobie temperaturę i mam 37,3 (zazwyczaj moja temperatura jest między 36, 4 a 36,9).
O co może chodzić?
Czy jeden test wyszedł negatywny dziś bo miał 25mlU/ml i nie znalazł nic, a ten o czułości 10mlU/ml wyczuł już?
Czy jutro rano mogę pójść na badanie z krwi? Wiem,że powinnam poczekać do poniedziałku, ale nie daje mi to spokoju teraz. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

Idź na bete . 

Sama widzisz że miałaś 2 różne czułości testu więc na tym 25mlu mogło nic nie wyjść.  

Najlepiej robic test z porannego moczu bo jest większe stężenie hormonu i mocz nie jest rozcieńczony.  Mogłaś zrobić rano test I byś widziała czy kreska ciemnieje . A po za tym na niektórych testach widać kreskę fabryczna . Ja tak miałam kilka razy że przebijał cien kreski a po becie okazało sie  ze ciąży niema

Odnośnik do komentarza

Dzięki, postanowiłam jutro rano idę pobrać krew. Zobaczymy co tam wyjdzie 😅 Zawsze używam tych samych tekstów i nigdy nie miałam takiej sytuacji jeszcze.  Wgl dziś zauważyłam temperatura mi skacze między 37,3 a 37,5 no ale cóż trzeba poczekać do jutra popołudniu będzie jasne raczej wszystko 😃

Odnośnik do komentarza

Agnieszka mam to samo, na dwóch tych bardziej czułych testach jest tak samo blada kreska, ale widać cień drugiej kreski, na trzecim wynik negatywny. Po prostu już nie wiem o co chodzi haha zastanawiam się czy mam jakieś urojenia czy co 😅 Ale póki sama nic nie wiem to nikomu nic nie mówię by nie było za chwilę "to fałszywy alarm" 😂 chociaż no robiłam nie pierwszy raz test i zawsze tej samej firmy, no i nigdy nic mi nie przebijało więc nwm serio co jest grane 

Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo .Zrobiłam test po plamieniu i wyszedł cień drugiej kreski i do dziś mam zagwozdkę czy to ciąża czy moje widzimisię 🙈😅

I co dziwne zrobiłam tez po południu i na tym juz nie wyszło zupełnie nic nawet cień 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Agnieszka mam to samo, na dwóch tych bardziej czułych testach jest tak samo blada kreska, ale widać cień drugiej kreski, na trzecim wynik negatywny. Po prostu już nie wiem o co chodzi haha zastanawiam się czy mam jakieś urojenia czy co 😅 Ale póki sama nic nie wiem to nikomu nic nie mówię by nie było za chwilę "to fałszywy alarm" 😂 chociaż no robiłam nie pierwszy raz test i zawsze tej samej firmy, no i nigdy nic mi nie przebijało więc nwm serio co jest grane 

Daj znać  Natalia co Ci tam wyszło bom ciekawa 😁

Ja dziś rano zrobiłam test I chyba już żadnej drugiej kreseczki nie widziałam ☹️.Tak szczerze to jest dla mnie nieco dziwne bo takiej sytuacji jeszcze nie miałam.W piersiach mnie mrowi sutki przyciemniały i mam pobolewanie jajników 🤷‍♀️

Kurde tak myślę,że jak nie ciąża to oby nie tylko jakaś choroba 🙈

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...