Skocz do zawartości
Forum

6 tydzień ciąży, krwawienie i brak pęcherzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mianowicie staram się z chłopakiem o dziecko raz nam się udało lecz poroniłam w 7 tyg po 3 miesiącach znowu test wyszedł pozytywnie po około 4 dniach od pozytywnego testu dostałam lekkiego plamienie i skurcze jak na miesiączkę umówiłam się do ginekologa, a tam brak pęcherzyka pani ginekolog powiedziała że to krwawienie na miesiączkę i z bólem serca mi dała duphaston, za 2 tygodnie mam przyjść na wizytę kontrolną jeśli nie będzie pęcherzyka to spóźniona miesiączka to była.Dodam że mam problemy z prolaktyną i biorę po pół tabletce co 2 dni bromergonu, wczoraj krwawienia nie było skurcze mam jeszcze takie jak na samym początku. Miała któraś podobnie i dała by poradę? 

Edytowane przez Natala012
Odnośnik do komentarza

Na twoim miejscu zrobiłabym bete jutro i powtórz po 48h jeśli przyrost jest prawidłowy to ciaza sie rozwija jeśli nie to może być poronienie. 

Ja też na samym początku ciąży plamiłam i wtedy robiłam bete żeby wiedzieć co sie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Rio napisał:

Na twoim miejscu zrobiłabym bete jutro i powtórz po 48h jeśli przyrost jest prawidłowy to ciaza sie rozwija jeśli nie to może być poronienie. 

Ja też na samym początku ciąży plamiłam i wtedy robiłam bete żeby wiedzieć co sie dzieje. 

Chyba właśnie pójdę bo nie daje mi to spokojnie spać albo pójdę do innego ginekologa który mi da jasną odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

Pęcherzyk dopiero wiidac przy becie 1000 lub 1500 zależy od sprzętu.   Dlatego najlepiej iść kilka razy  na bete I sprawdzić czy dobrze rośnie   A potem na usg pod koniec  6 tygodnia A najlepiej w 7 tygodniu.  

Ja osobiście  byłam na USG w 6+4  i był zarodek z serduszkiem ale wiem dokładnie kiedy była owulacja .  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...