Skocz do zawartości
Forum

Poronienia nawracajace


hanka0512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochane, szukam opinii/opisu doswiadczen kobiet, ktore krotko przed 40 stka po poronieniu lub jednej/kilku ciazach biochemicznych zaszly w zdrowa ciaze. Udalo sie bez wspomagania? Jakis rady? Moja historia pokrotce: bez problemow zaszlam w pierwsza ciaze (37 lat) nie wiedzac ze jestem w ciazy troche popalalam, bralam ciezkie leki uspokajajace. Po tescie ciazowym odstawilam, serrce bilo jeszcze 2 tygodnie, HcG slabo rosla i w koncu w ok 8-9 tygodniu ciaza sie skonczyla. lyzeczkowanie. Lekarze stwierdzili ze prawdopodobnie wada genetyczna plodu. Kolejna owulacja i znow ciaza: biochemiczna. Kolejna po 6 miesiacach: tez. Hormony i wszystko w srodku niby ok. w tym roku koncze 40 lat. Kazdy lekarz mowi co innego. jakie sa wasze doswiadczenia. Czy partnera warto ciagac po lekarzach? Szybko zachodzimy w ciaze, partner ma doroslego zdrowego syna. Jednak ma juz 50 lat i pali://// Prosze tylko opinie osob z podobnym doswiaczeniem. Ide w poniedzialek do kolejnej ginekolog (mieszkam w Belgii) i chyba zdecyduje sie na badania genetyczne. Nie wiem...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...