Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2022


Gość Mama4plus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Hej, jestem nowa. Termin na 24.09. dzisiaj 11 i 3. Byłam u Gino ale nie zrobił USG twierdząc że za tydzień będę miała prenatalne. Powiem szczerze że jeszcze nawet nie słyszałam bicia serduszka 😥

 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Dzięki, ok będę musiała. Prosiłam lekarza o L4 ponieważ pracuje na magazynie, fizycznie. I mam małe dziecko w domu które ciągle choruje. Stwierdził że on wystawia L4 przy zagrożonej ciąży oraz zebym mu przyniosla zaświadczenie że pracodawca nie może mi zmienić stanowiska pracy na lżejsze. I teraz się zastanawiam czy może coś takiego ode mnie zadać zanim pójdę pogadać z szefem?

Może która wie coś na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to jest z L4.

Osobiście jestem na L4 ale mam wskazania z uwagi na przeszłość ginekologiczna czyli poród przedwczesny (brak dzieci bo była ciąża bliźniacza), poronienie i plamienia a nawet krwawienia. Dodatków mój wiek jest wskazaniem oraz fakt iż w obecnej ciąży nieustannie jest mi słabo, mam mdłości lub wymioty. 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Rozumiem, chociaż mam podobnie jak ty. Mdłości i ciągle zawroty głowy. Moja pierwsza ciążę straciłam w 24 TC i urodziłam martwa córeczkę. Druga ciaza nie była łatwa bo krwawilam, ( łożysko przodujące) i leżałam 2 miesiące na patologii ciąży. Nie powiem że o ta ciążę również się boję dlatego chciałabym zostać w domu i nie przemęczać się za bardzo

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Myślałam o prywatnym lekarzu bo to zupełnie inny rodzaj opieki. Ale na to trzeba mieć kasę, a miałabym ja z L4. Z łaską mi wystawił na 20 dni. Jestem z Warszawy. Będę szukać innego który bez problemu wystawi zwolnienie i będę się czuła zaopiekowana😉

Odnośnik do komentarza
Gość PregnancyInScience

 

CZEŚĆ DROGIE KOBIETKI 🌺 POSZUKIWANE PANIE W 1 TRYMESTRZE CIĄŻY!

 

Jestem studentką 5 roku psychologii stacjonarnej na Uniwersytecie Wrocławskim 👩‍🎓

Prowadzę badania do pracy magisterskiej, na temat bardzo ważny, bo zgłębiający powiązanie jakości relacji pary oraz jej seksualności 😈 z ciążą i jej aspektami 🤰🤱

 

Często w natłoku biologicznych i finansowych wyzwań zapominamy o naszym zdrowiu psychicznym i znaczeniu relacji na jakość naszego życia, a ONE MAJĄ ZNACZENIE.

Pilnie poszukuję kobiet w 1 trymestrze ciąży bo bardzo brakuje waszego punktu widzenia kochane!! 🥰 

DO UKOŃCZENIA POTRZEBA WAS JESZCZE TYLKO 19! 🙇‍♀️

Badanie zajmie 15 min, ale jest też świetnym narzędziem do refleksji nad własną relacją oraz do dyskusji z partnerem 👩🏻❤️💋👨🏼

 

👉 Link do badania: www.profitest.pl/s/45994/vcFKyqk4 👈

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/3/2022 o 10:27 AM, Ruda_83 napisał:

Witam.
Forum troszkę umiera mam nadzieje że się jednak rozkręci. 
U mnie obecnie tp przesunął się na 26.09. Co do płci zdania są podzielone bo najpierw był chłopiec a teraz po usg prenatalnym podobno dziewczynka. 

U mnie to samo jestem w 20 tc miał był chłopiec a po usg połówkowym ponoć dziewczynka więc już zgłupiałam ale najważniejsze żeby zdrowe było 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja już 26tc, będziemy mieli córeczkę. 
wyprawka zakupiona, czekamy jeszcze na odbiór wózka dla królewny 😍🥰
jak się macie? Jak samopoczucie?

ja mam okropną morfologię, wiec sterta leków do przyjmowania, aczkolwiek staram się przyswajać żelazo z pokarmów a nie łykać prochy. 
u mnie brzusio coraz większy, już nie tak łatwo wykonywać niektóre czynności 🫣. 

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaIna

jak sie macie? wyprawki gotowe? ja wlasnie zamawialam ostatnie rzeczy, dzis mi kurier przyniósł kocyki i otulacz z Many Hugs, szczerze polecam, super mają jakość i cenę jak na taką przędzę. Jutro powinno dojść zamówienie z apteki i to chyba będzie prawie wszystko:)

będzie mozna poleżeć bo nogi puchną że szok 😛

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...