Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2022


Gość Mama4plus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra93

Witam. Ja mam termin na 21.09.2022 :) Na ostatniej wizycie 11.02 słyszałam bicie serca 😊 póki co wszystko w porządku poza tym że mam 2 mięśniaki ale nie powiększają się i według mojej ginekolog nie będą przeszkadzały dziecku.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra93

Z dolegliwości to od ok 3 tygodnia ciąży mam mdłości, zmęczenie oraz bolesne i powiększone piersi.. Jak czytam różne fora i artykuły to bardzo wcześnie się to u mnie zaczęło i mam nadzieję że też w miarę wcześnie niektóre dolegliwości przejdą.. Chciałabym też Was zapytać czy macie napady głodu? Ja ciągle coś podjadam 😞 Jestem w 9 tygodniu ciąży a już przytyłam 2kg.. (Jak mnie mdli to mam nadzieję że jak coś zjem to mi przejdzie) 

Odnośnik do komentarza

 

Witam . W dniu 28.02.22 o 21 miałam robione badania beta HCG wynik 2mlU zgłosiłam to lekarzowi który stwierdził że to początek ciąży , 2 dni później poszłam do innego który stwierdził że to nie ciąża bo ciąża jest ponad 5 mlU wykonałam 04.03 .22 kolejne badania ok 10 rano po pobraniu krwi dostałam silnych skurczy i krwawienia które trwało 2 dni zaobserwowałam że ciągle leciały skrzepy krwi.Tego samego dnia dowiedziałam sie że mój 2 wynik bety to 0,1 mlU mam 21 lat mam stałą pracę , i stałego partnera,z którym staram się o dziecko. Mam mętlik w głowie bo lekarze mówią każdy co innego , na internecie dużo czytałam że to mogła być wczesna ciąża koleżanki też twierdzą że to ciąża . Miałam wiele objawów ciąży ... Bardzo proszę o radę i jakieś informacje co mam w takiej sytuacji robić . Czy powtórzyć badania , czy to było poronienie czy byłam w tej ciaży czy jest szansa że dalej w niej jestem

202203071002_9hn4_1.jpg
 
Odpowiedz
 

 

 
 
 

 

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...