Skocz do zawartości
Forum

Mam duży problem z synem i jego związkiem


Gość Jadwiga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Jadwiga mam 46 lat. Niestety od pewnego czasu się pokomolikowalo i nie mam pojęcia co zrobić. Mam syna 25 lat i córkę 22 lata. Problem polega na tym że mój syn związał się z kobietą dużo starszą od siebie. Jakiś czas temu powiedział że ma dziewczynę ucieszyłam się ale zbyt wiele o niej nie mówił. Miesiąc temu przyszedł z nią i okazało się że ma prawie 40 lat, byłam w szoku i nie wiedziałam co zrobić. Nie mam pojęcia dlaczego się związali, oczywiście jeszcze wygląda atrakcyjnie ale zaczynają się jej robić już małe zmarszczki. W trakcie spotkania dowiedziałam się że ma syna 15 lat i córkę 7 lat to mnie dobiło, nie wiem może ona chce tylko seksu, może chce go jakoś wykorzystać. Nie wiem co o tym myśleć. Pomocy 

Odnośnik do komentarza

Twój syn jest dorosły i raczej wie czego chce. Jeżeli chciałaby tylko swksu to raczej nie chciałaby Cię poznać i syn by Was nie przedstawił. Czasy sie zmieniają. M prawie 40 lat tzn. Ile? 

Ważne,  że syn jest szczęśliwy. Nawet jeżeli się sparzy to trudno, tak bywa, może się zawieźć na dziewczynie w swoim wieku lub młodszej. Jezeli masz wątpliwości porozmawiaj z synem. Zapytaj czy chce z nia założyć rodzine i czy to coś poważnego. Jezeli to cos poważnego to nie powinnas wtrącać się absolutnie. Nawet jeżeli nie wyjdzie to jego życie. Osobiście znam wiele szczęśliwych malzenstw gdzie kobiety są ponad 10 lat starsze od mężczyzn i to nie jest nic strasznego. A ,ze ma troszkę zmarszczki to co... każdy ma jakieś roztopy, wady itd.

Odnośnik do komentarza

to że jest róznica wieku o niczym nie swiadczy, znam inne zwiazki z duża róznica wieku, kochają się mają dzieci i są szczesliwi 😉 Syn ma na tyle duzo lat zeby podejmować własne decyzje, jesli to jest jego, wspieraj go 😉 Jesli ma popelniać blędy to popelniać swoje bledy 🙂 Już go wychowałaś i teraz raczej nie bedziesz miala duzego wplywu na jego decyzje, a mozesz takim zachowaniem typu ze nie lubisz jej bo jest starsza zniszczyc relacje z synem 😉 

polecam wyluzować i poznac ja 😉 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...