Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
orlacien

Badania przesiewowe - powtórka. Boję się

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć... Dziśdostałam wynik badań przesiewowych.
Szanowna Pani,
Wstępna analiza krwi Pani dziecka (...) nie pozwala jednoznacznie wykluczyć jednej z chorób wrodzonych.

Serce mi stanęło.
Łzy się leją.

Teraz muszę czekać kilka lub kilkanaście dni na wynik powtórnego badania. Od razu wysłałam próbki krwi listownie...
Co robić? Można to przyspieszyć? Czy miałyście takie wiadomości po badaniach. I... jak to się kończyło?

Boże 😞

Edytowane przez orlacien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość orlacien

Gdy przypominam sobie wszystko po kolei, wszystko pasuje. Raz miałam wrażenie wypadnięcia odbytu maluszkowi (a to podaje sie jako objawy mukowiscydozy...), poza tym mały ma świszczący oddech (lekarka i położna mówią, że to normalne u maluszków z powodu niewykształcenia krtanii), co też jest jednym z objawów muko.... No i długo utrzymywała mu się żółtaczka - to też wymienia się jako objaw tej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy przypominam sobie wszystko po kolei, wszystko pasuje. Raz miałam wrażenie wypadnięcia odbytu maluszkowi (a to podaje sie jako objawy mukowiscydozy...), poza tym mały ma świszczący oddech (lekarka i położna mówią, że to normalne u maluszków z powodu niewykształcenia krtanii), co też jest jednym z objawów muko.... No i długo utrzymywała mu się żółtaczka - to też wymienia się jako objaw tej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...