Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość ciąży?


Gość majka

Rekomendowane odpowiedzi

Od półtora roku biorę qlaire. Do tej pory krwawienie zawsze było. W tym miesiącu pominelam 25 tabletkę i już jej nie wzięłam. 26 tabletkę wzięłam normalnie i potem dwie placebo. Kilka dni wcześniej miałam stosunek. Biorę dziś druga tabletkę nowego opakowania a krwawienia nadal nie ma. Dzień przed tym jak pominelam tabletkę bolał mnie brzuch jak przed każdym okresem a potem już przestało i okresu nie ma. Boję się że to ciąża a na test jest jeszcze za wcześnie. Od kilku dni mam biały obfity śluz. Normalnie wariuje. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość majka napisał:

Od półtora roku biorę qlaire. Do tej pory krwawienie zawsze było. W tym miesiącu pominelam 25 tabletkę i już jej nie wzięłam. 26 tabletkę wzięłam normalnie i potem dwie placebo. Kilka dni wcześniej miałam stosunek. Biorę dziś druga tabletkę nowego opakowania a krwawienia nadal nie ma. Dzień przed tym jak pominelam tabletkę bolał mnie brzuch jak przed każdym okresem a potem już przestało i okresu nie ma. Boję się że to ciąża a na test jest jeszcze za wcześnie. Od kilku dni mam biały obfity śluz. Normalnie wariuje. 

 

Cykl kobiecy to szereg różnych reakcji na skutek wahań hormonów. Tam rośnie,tu maleje. Jak za mało czegoś to coś jak za dużo to w drugą stronę. Akcja wywołuje reakcję. Nie wzięłaś jednej tabletki i organizm zareagował po prostu. Dlatego pigułki powinno się brać o tej samej porze a pominięcie to już w ogóle może namieszać.  A jaki to ma skutek to już nie pytanie na forum. Jak nie doszło do zapłodnienia to myślę,że w końcu krwawienie wystąpi. Ale czy antykoncepcja została zachowana,tego nie wiem. Co robić w przypadku pominięcia jest opisane w ulotce jak pisze Kajka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...